Uudised

Parkimiskorralduse muudatused

,   2 minutit lugemist

Soovime anda teada kahest muudatusest, mis lähiajal linnakus aset leiavad. Nimelt uueneb maikuus Ülemiste City parkimiskorraldus, mis toob kaasa paindlikuma ja sujuvama parkimise koos uute parkimiskohtadega.

Teine muudatus puudutab ettevõttete kasutuses oleva kinnisvara haldustarkvara Service Now asendumist Hausinguga.

Muudatused Ülemiste City parkimiskorralduses

Et tagada linnaku inimestele suurem paindlikkus ja sujuvam liikluskorraldus, ühtlustame ja parandame parkimismajade ja väilalade kasutust.

Alates 01.05.24 muutub parkimiskorraldus nii väliparklates kui ka parkimismajades järgnevalt:

Parkimismajades (A, L, H) kaotatakse tõkkepuud ning parkimisloa olemasolu kontrollitakse sõiduki registrinumbri baasil numbrituvastuskaamerate abil. Parkimismajas F säilib olemasolev lahendus;

Kõikide parkimismajade (A, L, H, F) tsooniks saab olema ühine EP335;

Kõik linnaku inimesed, kellel on parkimisluba parkimismajas, saavad kasutada kõiki linnaku parkimismajasid;

Suurte välimiste parkimisalade (B, D, E, K) tsooniks saab olema ühine EP90. Seega D ja E parklates olev tsoon EP333 asendub EP90-ga;

Kõik linnaku inimesed, kellel on parkimisluba EP90 või EP333 tsoonis, saavad kasutada kõiki linnaku suuri väliparklaid;

Parkimismajades säilib 1 tund tasuta parkimist. Välialadel saab endiselt parkida 2 tasuta tundi;

Muutuvad lühiajalise mobiilse parkimise ja parkimislubade hinnakirjad:

Lühiajaline parkimine välialadel

30min 1€→ 1,5€

24h 5€→ 7€

Lühiajaline parkimine parkimismajades

30min 1€→ 2€

24h 13€→ 17€

Parkimisluba parkimismajades

55€→ 60€

Parkimisluba garaažis (Alma ja Öpiku büroohoonete all)

89€→ 100€

Parkimisluba väliparklates (vanematel kokkulepetel)

35€→ 40€

Varasemad üürilepingulised kokkulepped seoses parkimiskohtadega jäävad endiselt kehtima ja nende osas muudatusi ei ole. Peame kinni lepingulisest etteteatamisajast hinnakirja muudatuse osas, mis tähendab antud juhul hinnakirjaliste muudatuste rakendumist 01.06.24. Kui on vaja selles osas täpsustusi, siis saab küsimuse kirjutada käesolevale meilile või pöörduda olemasoleva kliendikontakti poole.

Mainitud muudatused viib ellu meie parkimispartner Europark, kes võtab kõigi klientidega aprilli jooksul ühendust, andmaks detailset infot ning tagamaks võimalikult sujuva ülemineku uuele parkimiskorraldusele. Senise mitme erineva keskkonna asemel saab hakata edaspidi kõiki parkimislubasid haldama Europargi haldusprogrammis Partner, kuhu Europark aitab kõigil klientidel luua konto ja vormistada parkimisload.

Parkimislahenduste ja – võimaluste parandamine jätkub kuni suve lõpuni, mille jooksul lisatakse parkimismajadesse sissesõidul kehtivat parkimisluba kinnitavad ekraanid ning täiendavad lahendused parema parkimisstatistika kogumiseks. Lisaks valmib Tervisemaja 2 ehituse raames suur D ja E väliparklate uuendus, mis toob kaasa uued haljastusega parkimiskohad ning suurema paindlikkuse linnaku autokasutajatele.

Kõik uuele süsteemile üleminekul tekkivad küsimused ja probleemid lahendame esimesel võimalusel ja klientide tagasisidet arvesse võttes.

Viimased uudised

Kõik uudised