KLIENDIPORTAALPANUSTAME ROHELISSE TULEVIKKU

Ülemiste City väärtustab rohelist
keskkonda ja keskkonnahoidu.

Keskkonnateadlikkuse kasvuga ja nõuetest tulenevate raporteerimiskohustustega on meie soov tuua täpsed andmed käepäraselt talendile, et toetada võimalikult paljude teekonda keskkonnasõbralikkuse suunas. Selleks oleme loonud veebipõhise keskkonna, kus linnaku talendid saavad tutvuda nende üüripinna tarbitud ressursi- ja linnaku koondandmetega.

Logi sisse, et tutvuda oma
ettevõtte ja linnaku andmetega

Andmed kõigile
kättesaadavaks

Veebikeskkonna sisu jaguneb kaheks. Kõigile külastajatele on kättesaadav info linnaku koondandmetest nagu näiteks 

  • hoonete energiatarbimisest tulenev CO2e-jalajälg,
  • elektri- ja soojusenergia tarbimine,
  • veetarbimine,
  • jäätmete kogused koos nende liigiti kogumise osakaaludega.

Lisaks on võimalik linnaku talentidel veebikeskkonda sisse logida ning näha ja analüüsida koondvaadet sarnastest näitajatest konkreetselt oma ettevõtte kohta.

Jätkusuutlik
tulevik 

Kliendiportaalis kuvatav personaliseeritud informatsioon aitab ettevõtetel nende ressursside tarbimist ülevaatlikult jälgida ja analüüsida. See on kasulik tööriist neile, kes tegelevad oma ettevõttes mitte üksnes rohepöörde elluviimisega, vaid ressursside kasutamise planeerimise, monitoorimise ja raporteerimisega. Portaali kasutajateks on näiteks ettevõtete jätkusuutlikkuse eestvedajad, finantsjuhid, analüütikud ja büroojuhid.

Ülemiste City on raportis paika pannud eesmärgid, mille poole kasutajaid suunata. Kliendiportaal pole üksnes statistikat koondav ja visualiseeriv tööriist – soovime pakkuda linnaku ettevõtetele funktsionaalset ning samal ajal kaasavat lahendust, et seada üheskoos jätkusuutlikus arenduses kõrgeimad standardid.