Väljas töötamise alad

10 erinevat valikut väljas töötamiseks

Turguta oma meeli töötades linnulaulu ja värske õhu saatel või inspireeri oma kolleege ja külalisi esinduslikus väljas töötamise alas!

Ülemiste Cityst leiab väljas töötamise alasid ühele kuni sajale inimesele mugavateks kohtumisteks, koosolekuteks, nõupidamiseks või lihtsalt ilma ja lõuna nautimiseks. Just selleks otstarbeks loodud alad on varustatud elektri ja mööbliga, et väljas töötamine oleks võimalikult mugav ja inspireeriv.

Ülemiste Citys on 10 väljas töötamise ala: Kõnnikoosolekurada, Valukoja park, Tervisemaja terrass, Lurichi sisehoov, Lurichi terrass, Öpiku esine, Schmidti hoov, Viktori väljak, Ülemiste City park ja Ettevõtlus kõrgkool Mainori hoov.

Kui näed, et väljas töötamise alad on vabad, siis kasuta neid julgesti! Kui aga soovid suurema seltskonnaga koosviibimist ette planeerida, siis broneeri soovitud koht.

10
asukohta
1-100
inimesele
24/7
kasutusvõimalust

Kõnnikoosoleku-rada

Viib sinu ja su kolleegid inspireerivale rännakule läbi Ülemiste City. Koosoleku või jalutuskäigu ajal saad mõtteid turgutada kiikudes, keksu mängides, batuudil hüpates või tahvlile joonistades. Leia kõnniteelt üles roheline joon ning saadki asuda jalutama kõnnikoosolekurajale!

Keskkond Lõõtsa park

Ülemiste City park

On sinu jaoks, kui otsid rohelist asukohta veekogu juures. Ülemiste City pargis on ca 20 lamamistooli ja 20 tooli lõunasöögi söömiseks ja töökohtumisteks ning muruala kosutavaks joogapausiks või lihtsalt ilusa ilma nautlemiseks.

Öpiku maja esine

2018. aastal valminud modernne jalakäijate tänav, kus büroode ja toitlustusasutuste vahele on loodud haljastus, rattaparklad, elektripistikud ja istumisalad. Siit leiad ca 12 istumiskohta, kus mugavalt tööd teha, koosolekuid pidada või läheduses asuvatest restoranidest kaasa haaratud lõunat süüa.

Lurichi sisehoov

Lurichi sisehoov valmis 2020 aasta suvel koos Residentsi ja büroohoonega. Vaiksest sisehoovist leiad 4 lauda ja 14 tooli, kus saab nii lõunasööki nautida, häid mõtteid koguda ja väiksemaid koosolekuid pidada.

Lurichi terrass

Lurichi terrass valmis 2020 suvel ja möbleeriti 2021 aasta suveks täielikult. Terrassil on võimalik lõunat süüa, päikest nautida ning kohtumisi pidada. Ühe laua taga saavad istuda 1-12 inimest. Lisaks on varjualused, kus on eraldatud alad koos pehme mööbli või 6-kohaliste koosolekulaudadega.

Kui vaba, naudi! Soovid kindlat aega, broneeri! 


Valukoja park

Valukoja pargis asub kiikedega lehtla koos kuuele inimesele mõeldud koosolekulauaga. Lisaks on vahetus läheduses terrass, kuhu mahub kuni 16 inimest töötama. Töökohad on varustatud elektriga. Pargist leiad ka 5 võrkkiike, mis asetsevad üksteisele piisavalt lähedal, et üks-ühele koosolekuid pidada.

Kui vaba, naudi! Soovid kindlat aega, broneeri! 

Tervisemaja terrass

2020. aastal sisustatud päikselisel terrassil on võimalus nii koosolekuid pidada, väiksemaid sünnipäevi pidada kui ka suviseid tööpäevi nautida. Tervisemaja terrassilt leiad kokku 24 töökohta.

Kui vaba, naudi! Soovid kindlat aega, broneeri!

Viktori väljak

Aasta 2020 suvel valminud Viktori väljak seob nii Palmi maja kui kõikide järgmiste Viktori nimeliste hoonete avalikku ala. Viktori väljakult leiad lisaks 20-le istumiskohale ka trepiastmeid, kus on mõnus nii ilma kui ka lõunat nautida ning vabas vormis koosolekuid pidada.

Schmidti maja hoov

2015. aastal valminud maja taga ja kõrval asetseb väike bassein ning majatagune on varustatud laudade ja toolidega, kuhu mahub istuma 24 inimest.

Kui vaba, naudi! Soovid kindlat aega, broneeri!

Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor sisehoov

2021. aastal paigaldasime Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor sisehoovi kuuele inimesele uudse koosolekulaua, kus saaksid sündida ka kõige lennukamad ideed. Täpsemalt asub laud Nuudel Ülemiste restorani sissepääsu juures.