Keskkondtulevikku vaatav roheline kogukond

Vana ja uue
kohtumine

Ajalugu on põnev, kuid tulevik isegi põnevam. Keskkonna arendamisel on meil olnud oluliseks vana ja ajalooliselt väärtusliku arhitektuuri säilitamine ning selle kokkusobitamine kaasaegse tulevikuhõngulise linnaruumiga.

Nii on lahendatud mitmeid hooneid meie linnakus – alates esimestest kodudest Lurichis kuni Eesti ühe populaarseima spordiklubini MyFitness, mis on andnud uue elu kunagisele mehaanikamontaaži tsehhile.

Keskkond Lõõtsa park
Ööd maja
Selver
Keskkond Lõõtsa tunnel
1897
aastast esimene hoone
90K+
m² restaureeritud keskkonda

Rohelus linnaruumis
investeering keskkonda

Toredaid kogunemiskohti ning tervislikke rohealasid on meie kogukonnas mitmeid – väljas töötamiseks ning suuremateks sündmusteks loodud lopsaka roheluse ja looklevate veesilmadega kunagine Eesti suurim erapark, võrkkiikedega õunapuuaed, jõuväljak välitreeninguteks, maapinnast kõrgemal asuvad taimeterrassid ja palju muud põnevat.

Keskkond Lõõtsa park
41 131
m² rohealasid
104
linnupesa linnakus aastal 2022

Kultuur nii seintel kui seinte vahel

Just Ülemiste Citys on kaks Eesti ja Baltimaade suurimat tänavakunsti teost – Von Bombi “Ülemiste tüdruk” ning Maarit Murka “You are not alone”.

Lisaks tänavakunstile toimub aktiivselt meie kunagistes tootmishoonetes veel ka põnevaid seminare, erinevaid spordisündmusi, telesaateid, pidusid ning pop-up-kunstinäituseid.

3420
m² tänavakunstiga kaetud pindasid
100+
sündmust eelmisel aastal

Keskkond, mida arendatakse südamega

Me loome keskkonda, kus kõik talendid saaksid õnnestuda. Selleks tuleb sageli appi tehnoloogia, mistõttu on innovatsioon ja testimised osa meie DNA-st.

Meie kasvukeskkonna mootoriks on start-up‘lik mentaliteet ning julgus luua, testida ja arendada uusimaid tooteid ja teenuseid.

100%
roheline elekter linnakus
2030
süsinikneutraalne energiakasutus