Liitu meiegaKasvukeskkond Sinu ettevõttele

Asukoht
kui hindamatu mugavus

Ülemiste City asub Tallinna Lennujaama ja tulevase Rail Baltica terminali kõrval, mis võimaldab kiiret ja mugavat ühendust nii Tallinna linna siseselt kui ka üle Eesti, Euroopa ning kogu maailmaga.

1
minutit lennujaamani
10
minutit kesklinna
15
minutit sadamasse

Vision city

KESKKOND, mis soosib kasvu

Siin on kättesaadavad kõik äri- ja talenditeenused, mis aitavad nii Sinu ambitsioonikal ettevõttel kui ka meeskonnal kasvada ja areneda. Näiteks saavad alles alustavad ettevõtted startida kasvukontoris, sealt liikuda suurematele pindadele ning vajadusel arendada ka oma tootmisüksus.

300k
m² arendamata büroo- ja tootmispinda

98%
start-up-ide kasv

Avasta talentidele mõeldud teenuseid

Töökoht, mis on enamat kui koht

Ülemiste City on koduks ligi 500 ettevõttele, kus käib igapäevaselt tööl üle 10 000 talndi. Just seetõttu peame väga oluliseks oma talentidele mõeldud mugavusteenuste arendamist. Näiteks lühi- ja pikaajaline majutusteenus, spordi-, tervise- ja iluteenused, erinevad sündmused, seminarid ja täiendkoolitused ning kindlasti hariduse pakkumine lasteaiast ülikoolini.

100+
kogukonna sündmust aastas
12k
talenti üle 70 erinevast riigist

Koostöö
teadusasutustega

Meie võrgustikus üle 20 kohaliku ja rahvusvahelise ülikooli, kellega üheskoos edendame talentide tervisekäitumist, arendame töö ja linna keskkonda ning tudengite ja ettevõtete vahelist koostööd.

Tuleviku Linna Professuur Tervisliku linna mudel Koolituskrediit Ülelmiste City Radar Koostöö üliõpilastega

UUTE ideede
kiirendi

Just siit on saanud alguse Eesti e-riik ning kõige uuemad innovatiivsed teenused, nagu seda on Eesti Rahvusvaheline maja või hoopis hoonete digitaalne tehismõistuses R8.

Innovatsiooni sünnile kaasa aitamiseks oleme loonud Test City kontseptsiooni, võimaldades seeläbi testida tooteid-teenuseid meie pea 12000 inimeselises kogukonnas.

18+
projekti linnalaboris
12k
testijat linnakus

Avasta talentidele mõeldud teenuseid

Liitu
meiega

Ülemiste City on tuleviku suunanäitaja, võimaldades parimat võimalikku asukohta, mis puudutab elukeskkonda ja selle hoidmist puhtana, töötamist ja äriajamist, selle alustamist ja kasvatamist.

Vabad büroopinnad Uued arendused