Masingu maja

Lõõtsa 1bc
12 korrust LEED Kuld Valmib 2027

Viktori Kvartal

Viis büroohoonet, kaks parkimismaja ja linnaväljak – see on uus Viktori Kvartal Tallinna ambitsioonikaimas ärilinnakus Ülemiste Citys.

Viktor Masingu majast saab kvartali uus kõrgustesse pürgija. Neljast tornist koosnev büroohoone on omavahel ühendatud üheksa korruse kõrguselt pakkudes eksklusiivseid väliterrasse kümnendal korrusel.

Neliktorni esimene etapp on sissekolimiseks valmis 2027. aasta alguses

„Lõõtsa tänava Viktori väljakult saab alguse omalaadne hoonemahtude arhitektuurne lõõts, mis ajapikku tõmmatakse Sepapaja promenaadi suunal lahti, jäädvustamaks eesti teaduse vägevate Viktorite lugu ka Ülemiste City-i ajaloos“.

– Ilmar Klammer, Arhitektuuribüroo Novarc

Terrassid

Järk-järgult kerkivate Masingu maja tornide vahele, 10-korrusel leiavad koha väliterrassid, mis jagavad kauneid vaateid linnakule, merele ja lennujaamale. Turvalise klaaspiirde ja konteinerhaljastusega väliterrassid saavad osaks kontoripinnast, pakkudes samas silmailu ka klientidele ja lõõgastusvõimalust töötajatele. Kümnenda korruse terrassid jagunevad kuni nelja erineva kontori vahel. 

Konverentsi-keskus ja restoran

Masingu maja teisel korrusel leiad linnaku suurima konverentsikeskuse 11 ruumiga, millest suurim mahutab üle 200 inimese.

Konverentsikeskusele ja külastajatele pakub toitlustust esimesel korrusel asuv restoran, mis võimaldab kohvipause ning täismahus mitmekäigulist toitlustust nii restoranis kui ka sobivas konverentsiruumis.

ÜLEMISTE CITY HUB

Teisele korrusele otse konverentsikeskuse naabrusesse on planeeritud trendikas kasvukontor Ülemiste City HUB, kuhu on planeeritud privaatsed väike-kontorid koos avatud tööala, köögi ja eraldi nõupidamisruumidega. Kasvukontor on mugav lahendus alustavale ettevõttele, mis ei lisa suuri ja pikaaegseid kohustusi ning võimaldab paindlikult kasvada või kahaneda. Kui kasvukontor on väikeseks jäänud, pakub kogu Ülemiste linnak võimalust laieneda ilma asukohta vahetamata.

Stiil

Interjöör on ammutanud inspiratsiooni Eesti loodusliku rannajoone sügavaimast olemusest, võttes arvesse hooajaliste variatsioonide rikkust, ehedat ja abstraktset tunnet puhtast ja värskest loodusest, kajastades seda kaasaegses võtmes. Valitud looduselemendid on rannaniidud, liivaluited, rohelus, looduslik põhjamaine valgus, loodushääled ja lõhnad. Materjalid ja vormid, võimaldavad taasluua kujutluspilti rahust ja looduse puhtusest. Sellise looduse, mis tundub oma ja mille üle võib uhke olla.

Tehnoloogiat kasutatakse loodusnähtuste väljendamiseks valguse, digitaalsete piltide ja helimaastiku kaudu.

3 sisekujunduspaketti

FIELD, GROUND ja WATER kannavad maastike struktuure ja tonaalsust materjalidesse, luues rahulikke ruume. Soojust toovad puitdetailid – spoonuksed, puitraamis klaasid, ribilised puitripplaed ja vineeriga kaetud aknapaled. Ruumi põhitoonina domineerib valge, lisatoonina hall ning mahedad looduslikud toonid põrandamaterjalides loovad nendega hubase töömaastiku koosluse.

Rohelust väärtustav linnak

Linnaku uusarenduste ja renoveeritud ajalooliste Dvigateli tööstushoonete vahel on koha leidnud rohelus ning veesilmad, mis on saanud linnaku inimeste lemmikpaigaks. 

Iga uue hoone juurde rajatakse park või istumisala, kus on mõnus kontoritööd teha ja kiirest mõttetööst vahelduseks puhata. 

Parkimine on planeeritud linnaku perimeetrisse, et linnaku süda oleks vaikne, rahulik ja tulevikus autovaba keskkond.

Logistika on imelihtne

Viktori kvartal asub transpordivõimaluste tuiksoonel, mille ühel küljel on Tallinna lennujaam, teisel aga tulevane Rail Baltic terminal ja uus bussijaam. Sadam on linnakust vaid kümne minuti autosõidu kaugusel ja lisaks jääb piirkond mugavalt ka kahe Tallinna peamagistraali, Peterburi tee ja Tartu maantee vahele.

Siia saab igast linnajaost mugavalt bussi, rongi ja alates 2026 aastast taas trammiga, säästes nii linnaruumi kui ka loodust.

Bikeep rattaparklad on kõikjal linnakus ja kergliiklusteedevõrgustik pidevas arengus. 

KORRUSEPLAANID

12 korrusel on planeeritud kontoripinnad 180 ruutmeetrist alates; poolkorrused 450m2; täiskorrused 900m2 või miks mitte ka terve torn. 9 korruse kõrguselt on kõik 4 kõrghoonet omavahel seotud, mis võimaldab aja jooksul kontoripinnal kasvada mitte ainult kõrgusesse vaid ka laiusesse kuni 1800 ruutmeetrile.

Masingu 3.korrus
3.korrus / terve korrus 3.korrus / veerand korrust 3.korrus / veerand korrust

3.korrus / terve korrus

3.korrus / veerand korrust

3.korrus / veerand korrust

Masingu 4.korrus
4.korrus / terve korrus 4..korrus / veerand korrust 4.korrus / veerand korrust

4.korrus / terve korrus

4..korrus / veerand korrust

4.korrus / veerand korrust

Masingu 5-9
5-9.korrus / terve korrus 5-9.korrus / pool korrust 5-9.korrus / veerand korrust 5-9.korrus / veerand korrust

5-9.korrus / terve korrus

5-9.korrus / pool korrust

5-9.korrus / veerand korrust

5-9.korrus / veerand korrust

Masingu 10 korrus
10. korrus / terve korrus 10.korrus / pool korrust 10.korrus / veerand korrust 10.korrus / veerand korrust

10. korrus / terve korrus

830 m2
terrass 51 m2

Olen huvitatud

10.korrus / pool korrust

419 m2
terrass 25 m2

Olen huvitatud

10.korrus / veerand korrust

207 m2
terrass 25 m2

Olen huvitatud

10.korrus / veerand korrust

Masingu 11-12 korrus
11-12. korrus / terve korrus 11-12.korrus / veerand korrust 11-12.korrus / veerand korrust 11-12.korrus / veerand korrust 11-12.korrus / veerand korrust

11-12. korrus / terve korrus

11-12.korrus / veerand korrust

11-12.korrus / veerand korrust

11-12.korrus / veerand korrust

11-12.korrus / veerand korrust


Kaarti laaditakse …