Sepapaja 10

Sepapaja 10

Sepapaja 10
12 korrust LEED Kuld Valmib 2025

Maamärk linnaku südames

Sepapaja 10 asub Ülemiste City kõige kesksemal ja prominentsemal kohal, omades potentsiaali kujuneda linnaku mõtteliseks südameks. Säilitatava paekivimüüride kohale õhku riputatud rõngakujuline hoone on lihtsasti arusaadav sümbol ning visuaalne mootor areneva linnaku keskel.

Sepapaja 10

Dialoog vana ja uue vahel on Ülemiste City üleüldiseks märksõnaks, seda vaimu kanname edasi ka oma linnaehituslikes printsiipides.

– Indrek Allmann, Arhitektuuribüroo PLUSS

Ajalooline paekivi hoone

Säilitatavasse, paekivist müüridesse on projekteeritud kolm ärikorrust, kus ankurrentikul on võimalik mahutada kokku 800 töötajat. Lisaks asuvad esimesel korrusel mitmed söögikohad, pakkudes külastajatele kvaliteetset ja vaheldusrikast kehakinnitust.

Sepapaja 10
Sepapaja 10

Innovaatiline klaashoone

Paekivi hoone kõrvale on projekteeritud 3 korruse kõrgune, klaasfassaadiga innovaatiline ärimaja. Ärimaja ja vana paekivimüürist fassaadi vahele tekib piiritletud, kuid õhuline jalakäijate tänav.

Tööle või elama

Lisaks büroopindadele asuvad hoone kahes tiivas ligi 160 rendikorterit, kus rahvusvahelistel talentidel on võimalik peatuda alates ühest ööst kuni mitme aastani.

Sepapaja 10

Sisekujundus

Hoone sisearhitektuurne eesmärk on anda edasi tunnet soliidsusest ja väärikusest juba esimesel sammul hoonesse astudes. Büroopindade sisekujunduse puhul on soov tekitada parim kooslus uue ja vana vahel ning ühtlasi tagada hubane ja turvaline keskkond.

Sepapaja 10
Sepapaja 10

KORRUSEPLAANID

Hoonel on kokku 12 korrust, millest esimesed 3 korrust jäävad renoveeritud paekivimüüride vahele ning pealmised 9 korrust moodustavad justkui O-kuju ning on tõestetud paekivimüüride kohale.


Kaarti laaditakse …

Oled huvitatud?
Aitame hea meelega