Uudised

Ülemiste City ettevõtted avasid IT-tudengitele uksed

,   < 1 minuti lugemist

Ülemiste City soov on ulatada ettevõtetele abikäsi tulevikutalentide avastamisel ning leida dünaamilisi võimalusi, kuidas tööandjad ja tudengeid omavahel kokku viia.

Just seetõttu toimus 9. novembril juba neljandat korda tudengitele suunatud sündmus „Road Trip to Ülemiste City“, mille eesmärk on tutvustada kõrgkoolide IT-tudengitele Ülemiste Cityt ning linnakus tegutsevaid ettevõtteid, siinseid töö-, praktika- ja koostöövõimalusi ning valdkonda laiemalt. Tulevikutalendid on kiirelt arenevatele ettevõtetele täna väärtuslikumad kui kunagi varem ning tihti on tööandjate vajadus töökäte järele sedavõrd suur, et talente värvatakse juba ülikoolipingist.

Tänavusel Road Tripil avanes tudengitel võimalus näha, milline on igapäevatöö IT-ettevõttes ning saada häid nõuandeid valdkonda tööle kandideerimiseks. Ettevõtted said omakorda tudengitega suheldes aimu sellest, millised on noorte ootused tööandjatele ning mis teeb ühe ettevõtte noore talendi silmis atraktiivseks.

Tudengeid võtsid vastu Helmes, Cariad Estonia, Fujitsu Estonia, Nortal, Codeborne, Ericsson Eesti, Primend, Excellent Business Solutions ja Elmo Rent.

Sel korral võõrustas Ülemiste City 115 noort TalTechist, Eesti Ettevõtluskõrgkoolist Mainor ja kood/Jõhvi tehnoloogiakoolist.

Suur tänu võõrustajatele ning kõrget lendu üheskoos tulevikutalentidega!

Seotud uudised

Kõik uudised

Viimased uudised

Kõik uudised