Uudised

Kõnnikoosolekurada on täienenud põnevate atraktsioonide ja võimalustega mugavalt koosolekut pidada

,   < 1 minuti lugemist

Ülemiste Citys on järjepidevalt mitme aasta jooksul panustatud keskkonna kujundamisse, et soodustada linnaku inimeste aktiivset liikumist ja väljas töötamist.

Harjumaa terviseteo 2022 pälvinud Ülemiste City 1,8 km pikkuselt kõnnikoosolekurajalt leiab nüüd 14 atraktsiooni, et kiirel tööpäeval hetkeks jalutades koosolekut pidada ja vaimu värskendada nt õuemalega või hoopiski kiikumisega. Kõnnikoosolekurajalt leiad tervisenäituse stend(id), kiiged, keksukasti, batuudi, joonistustahvli, tasakaaluraja, võimlemisredelid ja rööbaspuud, õuemale. Vaata kaarti siit ja tutvu ka Ülemiste Citys asutavate väljas töötamise aladega.

Koostöös Eesti Tervisemuuseumiga avati 2022. aastal lisaks aasta ringi kasutatavale kõnnikoosolekurajale terviseteemaline välinäitus ja sellel kevadel lisati näitusele kaks uut stendi. Tervisenäituse eesmärk on tõsta inimeste teadlikkust oma tervisest ning pakkuda võimalust omandada teadmisi viisidest, kuidas seda toetada. Teadmisi saab koguda üksi või kuni 32-liikmelise rühmaga ja soovi korral on võimalik tellida giidiga terviseteemaline ekskursioon. Selleks, et päevane müra ei segaks koosolekut või näitusega tutvumist, pakume uue teenusena kõrvaklappide laenutust. Mugav ja lihtne viis, kuidas suurema rühmaga õues koosolekut pidada. Tutvu kõrvaklappide laenutusega siin.

Ootame kõiki kõnnikoosolekurajale ja tuletame meelde, miks tasub soojal perioodil koosolek värskes õhus pidada! 🡓

Seotud uudised

Kõik uudised

Viimased uudised

Kõik uudised