Uudised

Tõime terviseteenused Ülemiste City talentidele veelgi lähemale

,   2 minutit lugemist

Üks Ülemiste City kaalukaim fookusvaldkond on tervis, mida arendame järjepidevalt ja tugineme koostöös Tartu Ülikooliga välja töötatud 3×3 tervisemudelile, mis tähendab vaimse, füüsilise ja sotsiaalse tervise toetamist ettevõtte, linnaku ja talendi enda perspektiivist. Mudelit järgides panustame terviseedendusse, täiustame terviseteenuseid, rajame linnakusse tervist toetavaid atraktsioone ning loome inimsõbralikku, rohelist ja meeldivat keskkonda.

Ülemiste City teenusepakkujad, personalijuhid ning terviseentusiastid kogunesid kokku, et mõtiskleda selle üle, milliseid samme saab ettevõte teha, et talendi tervise kõiki aspekte toetada. Üheskoos anti avalöök ka mitmele põnevale ja kasulikule ettevõtmisele.

Koostöös If Kindlustusega esitles Ülemiste City tööandjapoolset tervisekindlustust – lahendust, mis on üha enam saamas töötajate motivatsioonipaketi osaks ning pakub olulist täiendust riiklikule ravikindlustusele. Märkimisväärne erisoodustusmaksuta (kuni 400 €) lisaväärtus on suurepärane võimalus tööandjale oma töötajate tervise edendamiseks.

Ülemiste City kogukonnale on aga If tervisekindlustuse kasutamine eriti mugav – linnaku tipptasemel terviseteenuste pakkujad asuvad kompaktselt vaid lühikese jalutuskäigu kaugusel ning arvevabadus muudab kogu protsessi tervisekindlustuse kasutajale veelgi mugavamaks. Tutvu teenusega siin ning küsi kindlasti oma ettevõtte vajadustest lähtuvat personaalset pakkumist.

Äsja alanud sügishooajal kuluvad igati ära praktilised tervisenipid, mida tulid jagama linnaku teenusepakkujad Meliva, MyFitness, Activate Health, Synlab ning linnakus peagi tööd alustav Reio Vilipuu Taastusravikliinik. Ülemiste City tervisemudelit, mis käsitleb talendi tervist füüsilise, vaimse ja sotsiaalse aspekti koosmõjus, tutvustas mudeli loomisele kaasa aidanud Tartu Ülikool.

Et aga praktilist kasu talentidele veelgi lähemale tuua, tutvustas Ülemiste City äsja valminud omadelt omadele pakkumiste platvormi, millelt leiab edaspidi kõikidele linnakus tegutsevatele ettevõtetele laienevad soodustused ja muud atraktiivsed pakkumised. Oluline osakaal on tervisevaldkonnal, kuid mitte ainult – pakkumisi leiab erinevatelt teenusepakkujatelt. Tutvu pakkumistega ning leia midagi iseendale või tee kogukonnale oma pakkumine siin.

Terviseteemade krooniks panime punkti suvisele Bike2Work väljakutsele ja loosisime välja terve suve väldanud konkurentsitiheda heitluse peaauhinna, Ampleri jalgratta, mille võitis Laur Vatsfeld ettevõttest Innopolis Insenerid AS. Kõige agaramad osavõtjad olid sel aastal ettevõtetest Riigi IT Keskus, Skeleton Technologies, Eurora Solutions, Nordecon Betoon ja Nordea Bank Abp Eesti Filiaal. Tubli töö!

Seotud uudised

Kõik uudised

Viimased uudised

Kõik uudised