Uudised

Ülemiste Citys avati laste päevahoid

,   < 1 minuti lugemist

Alates märtsi algusest pakub Tallinna Rahvusvaheline Kool võimalust tuua 2,5–6-aastane laps lühiajaliselt lasteaeda hoiule. Lasteaed on avatud tööpäeviti kell 8.45–17.00 ja tegutseb aadressil Keevise 2 (2. korrus).

„Linnaku töötajate seas läbi viidud erinevad küsitlused on näidanud, et päevahoiuteenuse järele on olemas reaalne vajadus. Kui hommikul enne tööpäeva algust peaks selguma, et tavapärane lapsehoidja ei saa tulla või kui muidu kodukontoris töötaval inimesel on vajadus tulla kontorisse nõupidamisele, siis nüüd on lahendus olemas,“ selgitas Tallinna Rahvusvahelise Kooli direktor Olavi Otepalu.

Lapse võib lasteaeda tuua tunniks või ka kogu päevaks. Lasteaeda hoidmiseks toodud lapsed võtavad osa lasteaia õppetööst ja mängulistest tegevustest. Õppetöö toimub inglise keeles, mis annab lapsele hea võimaluse teha tutvust inglise keelega ning suhelda teistest rahvustest lastega. Igas rühmas on vähemalt üks eesti keele oskusega õpetaja, kes vajadusel lapsi aitab.

Lapse lühiajaliselt lasteaeda toomiseks on vajalik eelregistreerimine, mida saab teha mugavalt veebis aadressil paevahoid.ist.ee. Teenuse täpsed tingimused ja hinnakirja leiab siit.

Tallinna Rahvusvaheline Kool (IST) pakub põhjalikku ingliskeelset õpet 2,5–19-aastastele õpilastele. Õppekava alates lasteaiast (eelkoolist) kuni keskkoolini põhineb rahvusvahelistel õppeprogrammidel ja on kooskõlas rahvusvahelise küpsustunnistuse (IB) standarditega.

Viimased uudised

Kõik uudised