Uudised

Green City teenus on aasta ökouuendus 2023

,   < 1 minuti lugemist

Eile tunnustas Tallinn taas ettevõtluskonkursi raames aasta parimaid ettevõtteid ning saame olla ääretult uhked, sest linnaku uusim teenus Green City sai pärjatud aasta ökouuenduse tiitliga.

Ökouuenduse konkursi eesmärk on tunnustada innovaatiliste lahenduste tuntavat positiivset mõju keskkonnale, edendada säästlike lahenduste laiemat ja vastutustundlikku kasutamist ning anda elanikkonnale teavet keskkonnateadlikest ettevõtetest. Green City teenus, mis aitab linnaku ettevõtetel enda jalajälge vähendada, lihtsustab märkimisväärselt kestlikkusega seotud raporteerimist ning kasvatab teadlikkust tarbimisest ja jätkusuutlikust liikuvusest, on kahtlemata seesugust tunnustust väärt.

Lisaks valiti ettevõtluskonkursi nominentide hulka arendusprojekti kategoorias Alma Tominga büroohoone ja Öpiku kvartali valmimine.

Palju õnne ka Kadri Loogale Eesti Ettevõtluskõrgkoolist Mainor, kes võitis oma magistritööga „Ülemiste linnaku ökoloogiline jalajälg“ rakendusliku teadustöö eriauhinna ning meie heale kliendile Nordeale, keda auhinnati aasta töökohtade looja tiitliga!

Seotud uudised

Kõik uudised

Viimased uudised

Kõik uudised