Uudised

Ülemiste City ettevõtetele on majandusandmed nüüd avalikud

,   < 1 minuti lugemist

Ligi 400  Ülemiste City igaaastases majandusuuringus osalenud linnaku ettevõttel on nüüd võimalus võrrelda enda, Ülemiste City ja Eesti olulisemaid majandusnäitajad.  

Värske uuringu järgi Ülemiste City on kolmas majandus Eestis ja teisel kohal asuvale Tartule eraettevõtete tööjõu maksude osas rohkem järgi jõudnud kui mullu. Uuring näitab trendi, et Ülemiste Citys pikalt resideerunud rentnikud on põhiliste majandusnäitajate osas edukamad kui analoogsed ettevõtted mujal Eestis. 

Igal Ülemiste City IKT valdkonda (EMTAK kood  62 ja 63) kuuluval ettevõttel on nüüd ka võimalus enda majandustegevust võrrelda Eesti IKT sektori peamiste majandusnäitajatega. 

Nüüdseks saab ka Ülemiste City Radari teadmiste valdkonnas linnaku näitajaid ja trende jälgida. Järkjärgult lisanduvad ka Ülemiste City keskkonda, kogukonda ja teenuseid iseloomustavad andmed. Radari andmete lugemine on muutunud ka lihtsamaks (selgitused lisatud iga teemabloki päisesse) ja nüüdsest on Radar ka inglisekeelne. Kõiki uuendatud andmeid saavad linnaku ettevõtted keskkonna analüüsiks hõlpsasti kasutada. 

Uus info on kõigile loetav siit: Ülemiste City majandusuuring 

Sisselogimise võimalus on saadetud kõigile uuringus osalenud ettevõtete esindajatele. Küsimuste korral saab lisainfot: uuringud@eek.ee 

Uuringu on läbi viinud Technopolis Ülemiste ASi ja Mainor Ülemiste ASi tellimusel läbi Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor. Saadud andmeid esitatakse ainult koondtulemustena, ettevõtete kaupa andmeid ei avalikustata.

Viimased uudised

Kõik uudised