Uudised

Toetame ühiselt Ukrainat

,   2 minutit lugemist

Hea kogukonnaliige! Kui tead kedagi, kes võiks vajada Ukrainast Eestisse saabudes abi või soovid omalt poolt panustada, siis oleme siia koondanud kogu info, kuidas toetame ühiselt Ukrainat.

Töökohad
Kogume järjest infot, millised võimalused on meie linnaku ettevõtetel anda tööd Eestisse saabuvatele ukrainlastele. Kui ka sinu ettevõttel on pakkuda vabu töökohti või sul on töötajaid, kelle lähedased vajaksid töökohta, siis palun võta ühendust e-maili teel: julius.stokas@mainorulemiste.ee.  

Lisaks pakub meie linnakus asuv Eesti Rahvusvaheline maja karjäärinõustamist, ülevaadet töövõimalustest ning erinevaid kohanemisteenuseid. Aja saab lihtsasti broneerida kodulehe kaudu ning lisaküsimuste puhul võib kirjutada e-mailile ihe@workinestonia.com või helistada numbrile +372 627 9701.

Terviseabi
Ülemiste City Tervisemaja on valmis pakkuma tasuta esmast terviseabi kõigile siia saabuvatele ukrainlastele. Siia hulka kuulub näiteks psühholoogiline nõustamine, hambaravi, erinev diagnostika, tervishoiusüsteemi alane nõustamine, tervisetõendid, Covid-19 testimine ja vaktsineerimine ning palju muud. Kui soovid teada, kuidas terviseabi saada, siis palun pöördu Ülemiste City Tervisemaja juhi, Kristel Amjärve poole: kristel.amjarv@mainor.ee.

Haridustee jätkamine
Meie linnakus asuvad Tallinna Rahvusvaheline Kool ja Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor võimaldavad lastele ja tudengitele, kellel jäi õppetegevus pooleli, haridustee jätkamist. Kui soovid selle kohta rohkem infot, siis palun võta ühendust e-maili teel: julius.stokas@mainorulemiste.ee

Vabatahtlike toetamine ja annetused
Pakume tasuta koosolekuruume Ukrainat abistavatele organisatsioonidele koosolekute läbiviimiseks. Kui tead kedagi, kes võiks selleks otstarbeks vabu ruume vajada, siis palun võta ühendust: lissi.lodeson@technopolis.ee.

Kellel on võimalik, siis palume ka Ukrainat toetada rahaliselt. Seda saad lihtsasti teha näiteks Ukraina Heaks! algatuse kaudu või Sepapaja Selveri kassas. Lisaks on meie oma Tallinna Rahvusvahelise Kooli õpilased meisterdatud Ukraina lipuvärvides käepaelad, küpsised ja šokolaadid, mida saab osta restoranidest Fredo, Dylan Ülemiste, Mona ja NuFace ning Ülemiste City MyFitnessist. Kogu müügitulu annetame Ukraina inimeste toetuseks.

Kui sinul või sinu ettevõttel on mõtteid ja võimalusi, kuidas ukrainlastele sel raskel ajal toeks olla või oskad näiteks ukraina keelt ning oled valmis vabatahtlik olema, siis palun anna meile sellest teada e-maili teel: julius.stokas@mainorulemiste.ee.  

Üheskoos on saavutame rohkem!
Sinu Ülemiste City meeskond

Seotud uudised

Kõik uudised

Viimased uudised

Kõik uudised