Uudised

Bringpacki teenus aitab meie linnakut rohelisemaks muuta

,   2 minutit lugemist

Linnakus saab nüüd lõunasöögi kaasa osta Bringpacki korduskasutatava toidukarbiga. Nii saame vähendada ühekordsetest toidupakenditest tulenevate jäätmete hulka ja nautida rohelisemat linnakut.

Bringpack on juba edukalt teenust arendanud Balti Jaama Turu ja Patarei Merekindluse piirkondades ning teinud koostööd ka sTARTUp Day sündmusega. Meil on hea meel, et nüüd saab pilootprojekti raames Bringpacki korduskasutatavate toidukarpidega süüa kaasa osta ka kolmest toidukohast linnakus – Fredost, Dylan Ülemistest ja Plus kohvikust. Loodame tulevikus eduka pilootprojekti järel teenust laiendada ja tagastusautomaatide arvu suurendada. 

Mis on Bringpack?

Bringpack on toidukarpide pandipakendi süsteem, mis võimaldab toidukohast süüa kaasa osta korduskasutatavasse pakendisse ning selle hiljem automaati tagastada. Korduskasutatavad toidukarbid on valmistatud vastupidavast polüpropropüleen plastist, mis on mõeldud just toidunõude valmistamiseks. 

Miks valida Bringpacki toidupakend?

Linnakus kasutatakse ühe aasta jooksul ühekordseid toidupakendeid umbes 13-korruselise büroohoone jagu. Siin tulebki appi Bringpack, mis aitab linnakus lõunat kaasa osta prügivabalt. Üks Bringpacki toidukarp käib ringluses umbes 40 korda ning kui selle eluiga läbi saab, siis suunatakse see ümbertöötlemisse.

Kuidas teenust kasutada?

Bringpacki toidukarbiga saad süüa kaasa osta Fredo, Dylan Ülemiste ja Plus Kohvik restoranidest. Kassas tuleb karbi eest maksta Fredos 2.25 €, Dylan Ülemistes 2.36 € ning Plus Kohvikus 2 €. Kui oled söömise lõpetanud, siis saad karbi tagastada Bringpacki automaati Fredo või Dylan Ülemiste restoranide vahetus läheduses.

Karpi tagastades saad mugavalt telefoni või pangakaardiga viibata ning pandisumma 2 € tagastatakse sulle järgmisel tööpäeval. Kui kohapeal tekib probleeme näiteks viipemaksega, siis on masina peal kirjas ka klienditoe number, mille kaudu saad kiirelt abi.

Loe lähemalt Bringpacki teenuse kohta.

Kutsume kõiki kogukonnaliikmeid ka Bringpacki teenuse kohta tagasisidet jagama! Kui sul on mõtteid, kuidas teenust parandada, siis kirjuta sellest meie roheteemade arendusjuhile, Mati Fjodorovile: mati.fjodorov@mainor.ee.

Seotud uudised

Kõik uudised

Viimased uudised

Kõik uudised