Kohanemisteenus

Ülemiste City kohanemisteenus hõlmab kõike esmavajalikku ettevõtte ja selle töötajate sujuvamaks sisseelamiseks linnakusse. Kohanemisteenus loob võimalused, et nii kohalikud kui ka rahvusvahelised talendid (ehk Sinu ettevõtte töötajad) saaksid kogu vajaliku informatsiooni tööks, elamiseks ja arenemiseks, kiiremini sulanduda kogukonda.

Ülemiste City kohanemisprogramm:

  • “Tere tulemast” kiri: E-kiri Sinule, kus on toodud olulised kontaktid ning saab informatsiooni erinevate linnakut puudutavate teenuste kohta (muuhulgas haldus, transport, tervis, haridus ja sündmused). Lisaks sisaldab e-kiri informatsiooni kuukirjaga liitumise, reklaamivõimaluste, ÜC sotsiaalmeedia kanalite kohta jms.
  • Sinu ettevõtte reklaam: Sinu ettevõtte linnakusse suunatud teenuse reklaam Ülemiste City LED ekraanidel hoonete liftides ja fuajeedes (suurus: 1080x1920px; kestus: 2 nädalat esimese 2 kuu jooksul).
  • Sinu ettevõtte kajastus:  Sinu ettevõtte linnakusse suunatud teenuse kajastus/reklaam Ülemiste City infokanalites (näiteks kuukiri ja Facebooki leht).
  • Sinu ettevõtte kajastus Ülemiste City veebis: Sinu ettevõtte andmete sisestamise võimalus Ülemiste City veebi.
  • Linnaku tutvustus: Ülemiste City üldine tutvustus (sh. ajalugu ja tulevik, linnak arvudes), linnaku teenuste (igapäevane toimimine, tervis, haridus jms) ning sündmuste tutvustamine Sinu ettevõtte töötajatele linnaku arendajate poolt.
  • Cityka mäng: Linnakut tutvustav interaktiivne mäng, mis toetab linnakus pakutavate teenustega tutvumist ning Sinu ettevõtte töötajate sujuvamat kohanemist.
  • Liikmelisus HR võrgustikus: Ülemiste City HR võrgustik koondab kõiki linnakus asuvate ettevõtete ning organisatsioonide  personalijuhte
    ja -spetsialiste või töötajaid, kes igapäevaselt tegelevad ettevõtte personali arendamisega. Kõike ei pea ise välja mõtlema ja tegema.
  • Materjalid linnaku HR-le: Ülevaatlik ja interaktiivne materjalikogumik Ülemiste City HR-ile, mis sisaldab kogu vajaliku informatsiooni Ülemiste City ja linnakus pakutavate teenuste kohta.

Ülemiste City arvudesKõnekad numbrid

Eesti suuruselt kolmas linn majandustulemuste kohaselt
2,2 miljardit
linnaku kogukäive
17 000 talenti
500 ettevõtet
73 erinevat rahvust
76% linnaku töötajatest on kõrgharitud
50% ÜC ettevõtetest teeb koostööd ülikoolide ja teadusasutustega
4 korda kõrgem LEED büroohoonete osakaal Eesti ja Tallinna näitajatega võrreldes (Ülemiste Citys 87,4%, Tallinnas 20%)
Ligikaudu 1,5 korda kõrgem töötasu Eesti keskmisega võrreldes

Rohkem põnevaid numbreid

Ülemiste City uuringudHuvitavad faktid

83% Ülemiste City talentidest on rahul linnaku teenustega ja 81% ligipääsetavusega, mis ületab kättesaadavaid võrdlusandmeid Tallinnaga.

Rahulolu Ülemiste City keskkonnaga on kõrge nii ÜC ettevõtete esindajate (soovitusindeks 74%), töötajate (64%), välistöötajate (66%) kui ka üliõpilaste (67%) hulgas.

Ülemiste City ettevõtted arenevad kiiremini kui mujal asuvad ning uusi töökohti lisandub ligikaudu 6% aastas.

Kevadise COVID laine mõju Ülemiste City ettevõtete tegevusele oli väiksem kui Eestis keskmiselt. Eriti puudutab see koondamisi ja palgakärpeid.

Rohkem huvitavaid fakte

HR võrgustikEt talendid õnnestuksid

Liitu Ülemiste City HR võrgustikuga, mis koondab linnakus asuvate organisatsioonide personalijuhte ja -spetsialiste ning neid inimesi, kes tegelevad igapäevaselt personalitööga.

Sinu ettevõtte ja töötajate sujuvamaks sisseelamiseks oleme kokku pannud ka kohanemisteenuse!

Liitu HR võrgustikugaVaata kohanemisteenust

Koostöö kõrgkoolidegaRakendus nii noortele talentidele kui kogenud ekspertidele

Talentide vahendamiseks teeme erineval tasemel koostööd Eesti ja väliskõrgkoolidega.

Vahendame tudengeid nii praktikale kui suvetööleToome tudengeid Sinu ettevõttega tutvumaKorraldame töövarjupäeviKaasame Sinu ettevõtte eksperte nii õppe- ja teadustegevustesse, hindamiskomisjonidesse kui ka uurimisrühmadesse.

KoolituskrediitÜle 200 tasuta koolituse Ülemiste City talentidele

Oleme loonud koolituskrediidi programmi, mis viib kokku Ülemiste City ettevõtted ning suurimad Eesti kõrgkoolid. Programmis osalevad Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor, Eesti Kunstiakadeemia, Tallinna Ülikool, TalTech ning Tartu Ülikool pakkudes koolitusi programmeerimisest psühholoogiani.

Koolituskrediit teeb ettevõtete töötajatele enese arendamise mugavaks ja kättesaadavaks ning aitab laiendada oluliselt ettevõtete ja kõrgkoolide vahelist koostööd nii uuringute, konsultatsioonide, ühisprojektide jne valdkonnas.

Liitu oma ettevõttega

Rahvusvaheline majaVälistalendid ja nende kaaslased on teretulnud

Eesti Rahvusvaheline maja on välistalentidele ja nende peredele, välisspetsialiste värbavatele tööandjatele ning Eestisse tagasipöördujatele suunatud teenuskeskus.

Eestisse sisseelamist hõlbustavat infot ja nõustamist pakuvad Politsei- ja Piirivalveameti , Tallinna linna (Perekonnaseisu- ja Ettevõtlusameti), Integratsiooni SA, Töötukassa ja EASi (Work in Estonia) nõustajad.

Eesti Rahvusvaheline maja

Ülemiste tervisemajaKõik terviseteenused ühest kohast

Rohkem kui 250 spetsialisti abil tagab Ülemiste Tervisemaja selle, et kõik vajalikud terviseteenused oleksid kättesaadavad ühest kohast.

Näiteks: töötervishoid, kuues eri keeles teenindavad perearstid, hambaarstid, füsioteraapia, Qvalitas, Babysport, BENU Apteek, funktsionaaldiagnostika (röntgen ja ultraheli), taastusravi ning erinevad analüüsid ja terviseuuringud.

Ülemiste Tervisemaja

Ülemiste City RadarVõimalus mõõta ja parendada keskkonda

Ülemiste City Radar (5 valdkonda ja rohkem kui 50 mõõdikut) võimaldab saada tagasisidet, kuidas linnakul ja linnaku ettevõttetel läheb.

See võimaldab Sul erinevaid linnakupõhiseid (majandus-)uuringute tulemusi enda ettevõtte tarbeks ära kasutada.

Ülemiste City Radar loob võimalusi osalemaks linnaku uuringutes ja innovatsiooni testimises, mis aitavad meie keskkonda muuta mugavamaks ja tervislikumaks.

Ülemiste City RadarMõõtmiste tulemusedOsale uuringutes

Rahvusvahelised suhtedParim võõrustaja Sinu külalistele

Pakume Teie väliskülalistele või- töötajatele majutust nii üheks ööks, nädalaks või hoopis terveks aastaks ja seda otse linnaku südames - 2020. aasta Parima Arendusprojekti tiitliga pärjatud Lurichi majas.

Broneeri majutus

E-esitluskeskus (Öpikus)

Rahvusvahelised suhtedTutvustame Sinu külalistele meie e-lugu

Tutvustame Teie väliskülalistele e-Eesti edulugu, e-lahendusi, IKT sektorit ja innovatsiooni, saavutusi ning koostöövõimalusi EASi loodud e-Estonia Esitluskeskuses.

Lepi kokku külastusaeg

Konverentsi- ja koosolekuruumidTipptasemel tingimused edukateks kohtumisteks

Linnakus asub kaks konverentsikeskust: Zappi ja Öpiku ning UMA ühistöötamisala. Zappi ja Öpiku konverentsikeskuste tipptasemel seminari- ja koosolekuruumide inspireerivas keskkonnas on tagatud kõik tehnilised tingimused edukateks nõupidamisteks, koolitusteks jms. Soovi korral kantakse hoolt ka kohvipauside ja toitlustuse eest.

Täpsem info ja broneerimine

Reklaam linnakusSinu teenused ja tooted ei jää märkamata!

Lisa oma ettevõte kindlasti meie veebiteenuste kaardile! Selleks tee endale meie veebi kasutaja, logi sisse ning lisa oma ettevõtte andmed vastavalt juhendile.
Registreeru kasutajaks

Anna oma teenusest või tootest märku meie hoonete ekraanidel.
Sinu reklaam linnaku ekraanidel

NB! Linnaku uutele teenuspakkujatele on 2 esimest nädalat reklaami tasuta!

Reklaam linnakusTeeme ühiselt midagi ägedat!

Linnaku sündmuste ühisvõõrustamise (co-host) võimalus!

Kui Sul on plaanis kutsuda külla ettevõttesse oma ala tippspetsialisti või lihtsalt põnevat esinejat kas Eestist või välismaalt, siis anna sellest ka meile teada! Koos võõrustades saame pakkuda nii esinejale kui ka sündmusele laiemat kandepinda (näiteks sündmuse reklaam Ülemiste City kanalites, avatud loengud ja seminarid).

Tutvu linnaku sündmustega ja anna oma soovist teada