turundusvõrgustik

Turundusvõrgustik

Ülemiste City turundusvõrgustik koondab meie linnaku ettevõtete turundus- ja kommunikatsioonispetsialistid ning entusiastid, kes oma ettevõtetes teevad ilma ja oma talentide heaolu eest hoolt kannavad. Võrgustik annab sulle võimaluse olla rohkem kontaktis meie kogukonnaga ning olla kursis ühena esimeste seas kõigi põnevate arengute ja võimalustega, mis meie keskkonda tulekul.

Turundusvõrgustiku eesmärk on parandada linnaku sisekommunikatsiooni, luua uusi koostöövorme ettevõtete vahel, jagada põnevaid valdkonna arenguid ja uudiseid ning teha omavahel koostööd, et luua meie linnakust maailma parim talendikeskkond.

VÕRGUSTIKUS OLEMISE EELISED

Kontaktid – toome kokku meie linnaku kõik turundusvaldkonna inimesed, kellel on erinevad teadmised ja kogemused, et saada tuge ja inspiratsiooni ning õppida valdkonna parimaid praktikaid.

Sündmused – korraldame nii harivaid kui vaimu lõõgastavaid sündmusi, et liikmetega kohtuda ja suhelda ning nii üksteiselt kui linnakuvälistelt ekspertidelt inspiratsiooni ja teadmisi koguda.

Tööriistad – pakume erinevaid lahendusi, tuge ja materjale, mis aitavad nii sinu ettevõttel kui talentidel edu saavutada ja meie linnakust maksimaalselt kasu saada.

Võrgustikuga on juba liitunud näiteks ettevõtted nagu BreakWater Technology, Helmes, Eesti Maksu- ja Tolliamet, Nortal, Nordea Eesti, Primend, Playtech Estonia, Promoty, IF Kindlustus, ABB, Tallinna Lennujaam, Fontes, FleetComplete, Thermory, Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor, Cleveron ja Sweco.