HR võrgustik

Ainsad inimesed, kes Sind tõeliselt mõistavad, on teised samas valdkonnas tegutsevad inimesed. Ülemiste City HR võrgustik koondab kõiki linnakus asuvate ettevõtete ning organisatsioonide  personalijuhte ja -spetsialiste või töötajaid, kes igapäevaselt tegelevad ettevõtte personali arendamisega. Võrgustik annab Sulle erinevaid võimalusi (isiklikult või digitaalselt) olla kontaktis HR inimestega, sõltumata sellest, kas soovid leida lahendust mõnele HR probleemile või lihtsalt jagada muljeid tööpäevast. Kõike ei pea ise välja mõtlema ja tegema, mõttekaaslaste olemasolu teeb Sinu tööelu lihtsamaks.

Võrgustiku liikme eelised:

TÖÖRIISTAD – pakume tööriistu ja lahendusi, et aidata Sul oma igapäevases rollis edukam olla (mh kohanemist toetav interaktiivne mäng, sündmused ja materjalid,
co-hostimise võimalused,  Radari andmed, tervisekäitumise mudel jne).

KONTAKTVÕRGUSTIK – toome kokku valdkonna inimesed, kellel on HR teadmised ja kogemused, kellelt saada tuge ja õppida parimaid praktikaid personalijuhtimises.

SÜNDMUSED – korraldame sündmusi, et õppida teiste kogemustest ja parimatest praktikatest, mis annavad hea võimaluse tutvuda ja suhelda teiste HR inimestega.

Võrgustikuga on juba liitunud näiteks: Cleveron AS, Tele2 Eesti AS, AS Tallinna Lennujaam, ABB AS, Topia OÜ, Playtech Estonia OÜ, Helmes AS, Ericsson Eesti AS, Securitas Eesti AS, Meliva Arstikeskus AS, Nordea Bank Abp Eesti filiaal, Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor jt.