Konverentsiruumid

20 ERINEVAT SEMINARI- JA KONVERENTSIRUUMI ÜLEMISTE CITYS

Pea nõupidamine nautides mugavust kitsas ringis või inspireeri sadu esinduslikus auditooriumis. Suurim valik renditavaid ruume Ülemiste Citys – kohas, kus luuakse tulevikku.

Ülemiste Citys leiab konverentsiruume neljale kuni 180-le inimesele mugavateks nõupidamiseks ja ka suurteks konverentsideks. Just selleks otstarbeks loodud ruumid on varustatud kõige vajalikuga, et üritus mööduks ilma viperusteta. Ekraanid, märkmepaberid, sobiv akustika ja mugavad toolid koos 24/7 kasutamisvõimalusega.

Ülemiste Citys on 2 konverentsikeskust: Zappi maja aadressil Lõõtsa 6, II korrus ja Öpiku konverentsikeskus aadressil Valukoja 8, II korrus.

20
konverentsiruumi
4-180
inimesele
24/7
kasutusvõimalus

Zappi konverentsikeskus

On sinu jaoks, kui otsid ruume kuni 60-le inimesele või soovid pidada videokonverentsi. Ajalooline hoone oma paekiviseinte ja pargi vaatega pakub harmoonilist keskkonda igasuguseks koosviibimiseks. Hoone esimesel korrusel asub restoran Dvigateli, mis pakub toitlustust majas toimuvatele üritustele ja on ise ürituste toimumise kohaks kuni 550 inimesele.

Öpiku konverentsikeskus

On 2018. aastal valminud modernne hoone, mille kahte torni seob šikk aatriumiala ja maitsekalt sisustatud konverentsikeskus, mis mahutab kuni 180 inimest. Siit leiad ka ruume, kus väiksemas seltskonnas olulisi asju arutada või videokonverentsi vahendusel olla kohal näiteks Austraalias. Öpiku maja esimesel korrusel asub restoran Fredo, mis pakub lõunat ja toitlustab majas toimuvaid üritusi.

Parkimine Ülemiste Citys on lahendatud nii sees kui väljas, pakkudes 3000+ parkimiskohta. EP90 ja P2 välialades on parkimiskellaga esimesed 2h tasuta, parkimismajades 1h tasuta.