TARCON

Aeg on Sinu kalleim vara! Aitame Sul seda targalt kasutada läbi BIM mudelite ja digilahenduste, pannes need Sinu ettevõtte jaoks tõhusalt tööle. Kombineerime BIM koordineerimise teenuse, tarkvarad, koolitused ja konsultatsioonid. Meie reaalne ehitusjuhtimise kogemus tagab teenuse asjatundlikkuse.

Usume, et digitaliseerimine ehituses on võimalik ja oleme seda tõestanud mitmete klientide näitel. Keskendume ka muudatuste juhtimisele, sest teame, et tehniliste teadmiste kõrval võib see olla isegi olulisem. Tulemusi aitavad tagada meeskonna BIM-i rakendamise praktilised kogemused ja mõtteviis, et iga järgmine projekt peab saama eelmisest parem. Rahvusvahelised teadmised garanteerime Sulle välispartnerite Simplebim, BIMcollab ja VREX toel.

  BIM koordineerimine

  Mudelprojekteerimise koordineerimine. Meie roll on olla projekteerimise/ehitamise projektijuhi parem käsi mudeli ja digitaliseerimise osas laiemalt. Alates projektipankade seadistamisest, koondmudeli koostamisest ja osapoolte juhendamisest, kuni mudelite ristumiskontrollide ja infotabelite loomiseni mudelist. Meiega koostööl on meeskonnaliikmete uuendustele juhtimine ja "suhtekorralduslik" töö kliendile boonuseks. BIM koordineerimine võib alata juba eskiisi tasemest, liikudes läbi eel-, põhi- ja tööprojekti faasi kuni teostusmudelini välja.

  Meiega mudelprojekteerimine pole mitte riigi nõude täitmine, vaid paneme mudeli päriselt Sinu kasuks tööle.

  • Vähem vigu projektis.
  • Sujuvam ja ülevaatlikum meeskonnavaheline suhtlus.
  • Täpsed ehitusmahud.

  Seal, kus BIM teooria ütleb, et „ei saa", on meil kombeks leida lahendus.

  BIM konsulatsioonid

  Mis on BIM konsultatsioon?

  „Kuule, kas Sa saad mul aidata mahud mudelist tabelisse? Kuidas ma selle IFC avada saan? Kuidas ma saan pinnase mahud mudelisse?"

  Selliste kõnede järgselt lepime kliendiga kokku aja ja lahendame BIM alase probleemi koos. Praktiline lähenemine kliendi reaalsele probleemile annab kohesed eduelamused. Lähtume põhimõttest, et anname näljasele pigem „õnge" kui „kala", sest BIM töövoog pole asi, mida saab osta, vaid see tuleb enda jaoks ise tööle panna (meie abiga).

  BIM konsultatsiooni kasud

  Kiired soovitused kliendile, millised on lihtsaimad digitaliseerimist puudutavad muudatused, mis ettevõttele enim kasu toovad. Tavaliselt alustatakse mudeli vaatamisest, mahtude arvestamisest ja mudelipõhise suhtluse seadistamisest. "Aitäh! Oma peaga oleksin terve nädala mässanud, nüüd saan mõne tunniga hakkama." - Seda kuuleme oma klientide suust tihti, sest digitaliseerimises on JÕUD!

  BIM koolitus

  Mis on BIM koolitus?

  „Kuidas kasutada IFC mudelit? Mida võimaldab BIM mudel?" - Sellel juhul teeme kliendile sissejuhatava BIM koolituse.

  „Me juba kasutame BIM mudelit – me vaatame seda." Sellest positsioonist suudame klienti kiiresti edasi aidata reaalse mudeli kasutamiseni igapäeva töös, mis loob märksa rohkem väärtust kui pelgalt vaatamine.

  Mudeli kasutamine on tänapäeval elementaarne oskus kõigi ehitussektori osalisele, oled Sa ehitaja, tellija, projekteerija, kinnisvaraarendaja või arhitekt. Aitame Sul seda oskust arendada ja enda hüvanguks tööle panna!

  BIM koolituse kasud

  Lihtsad arvuti kasutamise nipid, mis säästavad aega. Ülevaade mudeli kasutamise praktilistest võimalustest laiemalt.

  • Mudeli lugemise oskus
  • Läbipaistvam tööprotsess
  • Kiirem ülevaade projektist

  Meil on kombeks keerulist BIM teemat selgitada inimestele lihtsas ja praktilises keeles.

  Mudeli vaatamine VR prillidega / Ehitise 3D visualiseeringu koostamine

  IFC koondmudeli seadistamine VR tarkvarasse. Ehitise kuvamine ja koosoleku läbiviimine virtuaalreaalsuses.

  Teostusmudeli koostamine

  Olemasolevate mudelite analüüs ning lähteülesande koostamine. Infosisu taseme viimine teostuse faasi. Vajadusel geomeetria korrastamine.

  Kaarti laaditakse …