HUB väikekontorid –

HUB väikekontorid
Lõõtsa 2B
28.4 m2 1500 € (+km) 1/10 korrus Vaba

  Ülemiste City HUB väikekontorite ala on loodud kompaktsetele meeskondadele ja kasvavatele ettevõtetele, kes ei vaja tegutsemiseks kohe suurt pinda ja ei soovi teha suurt investeeringut kontorile.

  Privaatsed üüripinnad on täielikult möbleeritud. Ettevõtte kasutada on ühine köök, istumisala ja nõupidamiste ruumid. Selles HUB’is on 4 väikekontorit.

  Lisaks annab HUB’i leping ligipääsu maja vastuvõtuassistendi teenusele ja kõigile Ülemiste City võimalustele.

  HUB’i klientidele pakutavad üüritingimused on paindlikud ja võimaldavad ettevõttel lihtsalt kasvada võimalusel samas hoone piires, kuid ka teistesse Ülemiste City büroohoonetesse, lepingu perioodi jooksul.

  Suurus 28.4 m2
  Hind 1500 € (+km)
  Tüüp Privaatne kontor HUB alas
  Korrus 1/10
  Omadused 2023.a valminud, täielikult möbleeritud väikekontor 5 töökohaga: köök, koosolekuruum, vaba aja veetmise ala, privaatne kontor, telefonikabiin
  Saadavus Vaba
  Parkimine Parkimine parkimismajades
  Aadress Lõõtsa 2B
  Teenused Keemiline puhastus, konverentsiruum, koristus

  Võta ühendust!

   

  Kaarti laaditakse …

  Hoonest lähemalt

  Puusepa maja HUB, Lõõtsa 2b

  Ülemiste City HUB väikekontorite ala on loodud kompaktsetele meeskondadele ja kasvavatele ettevõtetele, kes ei vaja tegutsemiseks kohe suurt pinda ja ei soovi teha investeeringut kontorile.

  Privaatsed üüripinnad on täielikult möbleeritud ja ettevõtte kasutada on enamasti lisaks kontorile ka ühine köök, istumisala. Lisaks saab HUB’i klient 8h kuus tasuta nõupidamiste ruumi kasutust, kas samas majas või teistes HUB’ides.

  HUB’i leping annab ligipääsu maja vastuvõtuassistendi teenusele ja kõigile Ülemiste City võimalustele ja teenustele.

  Ülemiste Citys on 6 erinevat HUB’i, mis pakuvad nii esinduslikku Premium klassi möbleeritud kontorit, kui ka lihtsamaid ja soodsamaid lahendusi vähenõudlikule kliendile.

  HUB’i kontorite üüritingimused on paindlikud, võimaldades üüriperioodi alates 2 kuulise etteteatamisega ja sama lepingu raames suuremale vabale pinnale ümber asuda,.

  2-12
  möbleeritud töökohta
  10
  restorani, kuni 5 min kaugusel
  8h
  tasuta koosolekuruume
  0 €
  kõrvalkulude arvet

  Kogukond

  Kontserdid, spordivõistlused, näitused, tänavatoidu teisipäevad, seminarid, häkid, otse-ülekanded ja erinevad töötoad – meie elavas kogukonnas leidub midagi igaühele.

  Teenused

  Kõik vajalik on siinsamas – spordisaalid, tervise- ja iluteenused, kohvikud, restoranid, meelelahutus ning samuti auhinnatuim kaubanduskeskus kogu Baltikumis

  Asukoht

  1 minut lennujaamast, 10 minutit südalinnast, 15 minutit sadamast. Siia on lihtne ja mugav tulla nii bussi, trammi, rongi kui jalgratta või autoga

  Keskkond

  Targa äri linnaks loodud Ülemiste City on täna koduks üle 500 ettevõttele. Siin töötab, õpib ja elab kokku ligi 17 000 talendi, kelle panus majandusse on kasvanud linnak Tallinna ja Tartu järel kolmandaks Eestis.

  Veel samas hoones

  Sarnased pinnad