HUB väikekontorid –

HUB väikekontorid
Lõõtsa 4
17.5 m2 550 € (+km) 1/3 korrus Vaba

  Üürihind sisaldab üüri, kõiki kommunaalteenuseid, sealhulgas tarbitud elektrit. Hinnas sisaldub samuti tasuta avaliku WiFi kasutamine ning üks kord nädalas puhastustusteenust. Nurkse kolmiktorni HUB-i kliendid saavad kasutada Ülemiste City HUBide koosolekuruume Aguri või Schmidti majas. Üürihind sisaldab 8 tundi kuus koosolekuruumide kasutamist. Lisaks pakume printimise ja paljundamise teenust vastavalt meie hinnakirjale.

  Üürihinnale lisanduvad kõrvalkulud ja käibemaks.

  Suurus 17.5 m2
  Hind 550 € (+km)
  Tüüp Kontor
  Korrus 1/3
  Omadused Kõik hinnas!
  Saadavus Vaba
  Parkimine Parkimine parkimismajades.
  Aadress Lõõtsa 4
  Teenused Valvur, konverentsi ruumid

  Võta ühendust!

   

  Kaarti laaditakse …

  Hoonest lähemalt

  Puusepa maja HUB, Lõõtsa 2b

  Ülemiste City HUB väikekontorite ala on loodud kompaktsetele meeskondadele ja kasvavatele ettevõtetele, kes ei vaja tegutsemiseks kohe suurt pinda ja ei soovi teha investeeringut kontorile.

  Privaatsed üüripinnad on täielikult möbleeritud ja ettevõtte kasutada on enamasti lisaks kontorile ka ühine köök, istumisala. Lisaks saab HUB’i klient 8h kuus tasuta nõupidamiste ruumi kasutust, kas samas majas või teistes HUB’ides.

  HUB’i leping annab ligipääsu maja vastuvõtuassistendi teenusele ja kõigile Ülemiste City võimalustele ja teenustele.

  Ülemiste Citys on 6 erinevat HUB’i, mis pakuvad nii esinduslikku Premium klassi möbleeritud kontorit, kui ka lihtsamaid ja soodsamaid lahendusi vähenõudlikule kliendile.

  HUB’i kontorite üüritingimused on paindlikud, võimaldades üüriperioodi alates 2 kuulise etteteatamisega ja sama lepingu raames suuremale vabale pinnale ümber asuda,.

  2-12
  möbleeritud töökohta
  10
  restorani, kuni 5 min kaugusel
  8h
  tasuta koosolekuruume
  0 €
  kõrvalkulude arvet

  Kogukond

  Kontserdid, spordivõistlused, näitused, tänavatoidu teisipäevad, seminarid, häkid, otse-ülekanded ja erinevad töötoad – meie elavas kogukonnas leidub midagi igaühele.

  Teenused

  Kõik vajalik on siinsamas – spordisaalid, tervise- ja iluteenused, kohvikud, restoranid, meelelahutus ning samuti auhinnatuim kaubanduskeskus kogu Baltikumis

  Asukoht

  1 minut lennujaamast, 10 minutit südalinnast, 15 minutit sadamast. Siia on lihtne ja mugav tulla nii bussi, trammi, rongi kui jalgratta või autoga

  Keskkond

  Targa äri linnaks loodud Ülemiste City on täna koduks üle 500 ettevõttele. Siin töötab, õpib ja elab kokku ligi 17 000 talendi, kelle panus majandusse on kasvanud linnak Tallinna ja Tartu järel kolmandaks Eestis.

  Veel samas hoones

  Sarnased pinnad