Palmi maja

Lõõtsa 1A

Suur-Sõjamäe ja Lõõtsa tänava nurgal asuv Eesti Teaduste Akadeemia akadeemiku ja keemiku Viktor Palmi nimeline Lõõtsa 1A büroohoone on oluliseks maamärgiks kõigile kesklinna poolt Ülemiste City linnakusse sisenejatele.

Hoone arhitektuurilahenduse on teinud KOKO arhitektid. Väljapaistva fassaadiga 12-korruselisele büroohoonele annavad aktsenti perimeetris spiraalselt ülespoole astuvad suured klaaspinnad. Maja südame moodustab kõrge esimene korrus, kus asuvad fuajee, vastuvõtulaud ning toitlustuspind. Hoone lõunaküljel on urbanistlik linnaväljak koos lippude ning istumisaladega, kus toimuvad erinevad Ülemiste City kogukonna üritused.

Hoonele on väljastatud kaalutud energiatõhususklass „B“. Hoone elektrivarustus toimib sertifitseeritud rohelise energia baasil. Hoonele on väljastatud LEED Platinum sertifikaat, mis näitab seda, et hoone ehitamisel on lähtutud vastutustundlikkusest ja tulevikuressursse hoidvate lahenduste kasutamisest.

12
korrust
500+
parkimiskohta parkimismajas
1
söögikoht
4
lifti

Keskkond

15 aastat tagasi targa äri linnaks loodud Ülemiste City on täna koduks üle 500 ettevõttele. Siin töötab, õpib ja elab kokku ligi 17 000 talendi, kelle panus majandusse on kasvanud võrdväärseks 3. linnaga Eestis.

Teenused

Kõik vajalik on siinsamas – spordisaalid, tervise- ja iluteenused, kohvikud, restoranid, meelelahutus ning samuti auhinnatuim kaubanduskeskus kogu Baltikumis.

Asukoht

1 minut lennujaamast, 10 minutit südalinnast, 15 minutit sadamast. Siia on lihtne ja mugav tulla nii bussi, trammi, rongi kui jalgratta või autoga

Kogukond

Kontserdid, spordivõistlused, näitused, tänavatoidu teisipäevad, seminarid, häkid, otse-ülekanded ja erinevad töötoad – meie elavas kogukonnas leidub midagi igaühele.


Kaarti laaditakse …