Tasuta liitumine MyFitness Ülemiste City klubiga + kingitus!

Pakkumise lõpp

MyFitness pakub väga laia spordi- ja terviseteenuste valikut nii era- kui ka äriklientidele.

Lisaks Ülemiste linnakus asuvale MyFitness Ülemiste City klubile on MyFitnessil veel 12 klubi Tallinnas, 3 klubi Tartus ning klubid ka Viljandis ja Narvas.

Sind ootab üle 80 erineva treeningstiili, erikontseptsiooniga stuudiod Fusion Pilates, BOXBOX ja Studio X, basseinid, saunad ja SPA-alad. Eraldi treeningprogamm on ka noortele, MyFitness Noortepaketi raames on mitmetes klubides just noorte treenijate eripäradega arvestavad üldfüüsilised treeningud.

Kõigis MyFitnessi klubides on väga hea masinapargiga jõusaalid ning professionaalsed personaaltreenerid, kes on nõu ja jõuga treeningute alustamisel või nende uuele tasemele viimisel meelsasti abiks.

Valitud klubides – siinsamas MyFitness Ülemiste City klubis – lisaks ka MyFitness Rocca al Mare ja Rävala klubides on basseinid ning SPA-alad, kesklinnas asuvas MyFitness Rävala klubis ka eraldi RELAXONE massaažiala. Kõigis MyFitnessi klubides on saunad, kus peale tõhusat treeningut saab mõnusalt lõõgastuda.

MyFitness + Täispaketi raames on võimalik külastada kõiki MyFitnessi klubisid klubide lahtiolekuaegadel. MyFitnessis treenid tähtajatu lepinguga ja võid vajadusel kasutada ka treeningpuhkust – ei mingeid siduvaid aastaseid pakette!

Perioodil 20.09 – 31.10.2023 on MyFitness Ülemiste City klubiga liitumine Sulle TASUTA ning märksõna „ÜLEMISTETALENT“ alusel klubis liitudes erikingitus KEHAANALÜÜSI VOUCHER (kingituse väärtus 15 eurot).

MyFitnessi teenustega saad lähemalt tutvuda meie veebilehel www.myfitness.ee.

Pakkumist oma tiimile küsi ariklient@myfitness.ee

Trennis näeme!

Veel pakkumisi

Kõik pakkumised