Jooksu videoanalüüs ja jalataldade uuring erihinnaga!

Tursekeskus OÜ / Reio Vilipuu Taastusravikliinik on 2013. aastal loodud ettevõte. Meie eesmärk on alati olnud pakkuda patsientidele täislahendusi: professionaalseid teenuseid ja kvaliteetseid abivahendeid ühest ja samast kohast.

Olles ka ise oma kliinikuga varsti Ülemiste Citysse kolimas, on hea meel tutvustada kõigile linnaku ettevõtetele paari huvitavat pakkumist!

Kontakt:
Reio Vilipuu Taastusravikliinik
Kotka 12-C3
11315 Tallinn
info@taastusravikliinik.ee
6454250

See on kasulik kõigile jooksjatele, olenemata tasemest. Saad juba ette teada vigastuse võimalikke põhjuseid enne, kui need üldse juhtuvad ja saad keskenduda oma jooksmistehnika viimistlemisele, et saavutada uusi eesmärke!

Keegi ei õpeta sind jooksma! Jooksu videoanalüüsi käigus saate teada teie jaoks tegelikult biomehaaniliselt kõige tõhusama viisi, kuidas joosta! Meie jooksuterapeut filmib ja analüüsib koos sinuga su jooksutehnikat, sammu pikkust, kannalööki, jala toefaasi ja äratõuget. Oma jooksutehnika tugevusi saad veelgi arendada ja nõrkuseid parandada. Saad personaalseid soovitusi jooksuvormi optimeerimiseks ja vigastuste riski vähendamiseks.

Ülemiste City ettevõtetele jooksu videoanalüüs erihannaga 50 €.
Lisainfo saamiseks vaata siia

Uuring sobib kõigile, kes liiguvad abivahenditeta (k.a sportlased, tervisesportlased), kuid kes on tundnud jalavaevusi, valu kõnnil jalalabas, hüppeliigestes, põlvedes, puusades või seljas. Jalatalla koormusuuringut ja kõnnianalüüsi teostame BodyTronic 150 üle WIFI toimivate 1,5 mm paksuste sensortaldadega, mis käivad uuritava jalanõudesse. 40 meetri liikumisel vabalt oma loomulikku kõndi tehes saame piisava hulga andmeid, et analüüsida kõnnimustri joont kannalöögist suure varba äratõukeni ning selle kattuvust või ebakindlust kõnni jooksul. Uuring näitab, kas raskus langeb jalatallale füsioloogiliselt õigesti või tuleks valude leevendamiseks võtta kasutusele tallatoed. Uuringust saab ka infot kasutusel olevate jalanõude või taldade sobivuse kohta.

Ülemiste City ettevõtetele jalataldade koormus- ja kõnniuuring erihannaga 50 €.
Lisainfo saamiseks vaata siia

Veel pakkumisi

Kõik pakkumised