Zappi maja –

Zappi maja
Lõõtsa 6
228.3 m2 3081 € (+km) 3/3 korrus Vaba

  Üürile anda büroopind 3. korrusel Lõõtsa 6 hoones. Büroopind koosneb kahest suuremast tööalast, kahest nõupidamisteruumist (8+3 inimest) ja köök-puhkeruumist. Zappi majas asuvad konverentsiruumid ja restoran esimesel korrusel.

  Suurus 228.3 m2
  Hind 3081 € (+km)
  Tüüp Kontor
  Korrus 3/3
  Omadused Nõupidamisteruumid, vaipkate, köök, paekivi seinad, lift
  Saadavus Vaba
  Parkimine Parkimine parkimismajades
  Aadress Lõõtsa 6
  Teenused Vastuvõtulaud, konverentsikeskus II korrusel, restoran I korrusel, keemiline puhastus, koristus

  Võta ühendust!

   

  Kaarti laaditakse …

  Hoonest lähemalt

  Lõõtsa 6 on 1900.aastal ehitatud endise “Dvigatel” tehase hoone, kus peamiselt peamiselt toodeti suuremaid metallist detaile. Kuni 2006.aastani tegutses hoones mööblitsehh, 2006-2008 aastatel hoone rekonstrueeriti ja on täna kasutusel kui büroohoone.

  Hoone on saanud oma nime baltisaksa päritolu leiutaja ja konstruktori Walter Zappi järgi. Walter Zapp on kuulsa spioonikaamera Minox looja, mida on foto- ja tehnikaajaloolased nimetanud geniaalseks leiutiseks.

  Zappi maja esimesel korrusel asub restoran Dvigatel, mille köök on valmis teenindama ligi 3000 inimest päevas. Teisel korrusel erinevate suurustega konverentsi- ja koosolekuruumid. Majas asuvad ettevõtted nagu Nortal ja Helmes.

  Hoonele on väljastatud LEED Silver sertifikaat.

  3
  korrust
  10
  konverentsiruumi
  430
  istekohta söögikohas
  5
  minutit Ülemiste Keskusesse

  Keskkond

  15 aastat tagasi targa äri linnaks loodud Ülemiste City on täna koduks üle 500 ettevõttele. Siin töötab, õpib ja elab kokku ligi 17 000 talendi, kelle panus majandusse on kasvanud võrdväärseks 3. linnaga Eestis.

  Teenused

  Kõik vajalik on siinsamas – spordisaalid, tervise- ja iluteenused, kohvikud, restoranid, meelelahutus ning samuti auhinnatuim kaubanduskeskus kogu Baltikumis.

  Asukoht

  1 minut lennujaamast, 10 minutit südalinnast, 15 minutit sadamast. Siia on lihtne ja mugav tulla nii bussi, trammi, rongi kui jalgratta või autoga.

  Kogukond

  Kontserdid, spordivõistlused, näitused, tänavatoidu teisipäevad, seminarid, häkid, otse-ülekanded ja erinevad töötoad – meie elavas kogukonnas leidub midagi igaühele.

  Sarnased pinnad