Puusepa B maja –

Puusepa B maja
Lõõtsa 2b
106.91 m2 1336.40 € (+km) 5/10 korrus Vaba
  Anda üürile viiendal korrusel asuv büroopind Puusepa B majas. Büroopind koosneb avatud bürooalast, köögist ja nõupidamisruumist. Hoone esimesel korrusel asub ühiskasutatav duširuum.
  Suurus 106.91 m2
  Hind 1336.40 € (+km)
  Tüüp Kontor
  Korrus 5/10
  Omadused Köök, köögimööbel, nõupidamisteruum
  Saadavus Vaba
  Parkimine Parkimine parkimismajades
  Aadress Lõõtsa 2b
  Teenused Valvur, keemiline puhastus, koristus,

  Võta ühendust!

   

  Kaarti laaditakse …

  Hoonest lähemalt

  Eesti neurokirurgia teerajaja Ludvig Puusepa nimeline kahest 10-korruselisest tornmajast koosnev büroohoone asub Suur-Sõjamäe ja Lõõtsa tänava nurgal aadressil Lõõtsa 2A/2B.

  2007.a ehitatud suurtest klaaspindadest koosnevad kaksiktornid on valgusküllased ja avarad. Mõlema tornmaja ülemistelt korrustelt avanevad suurepärased vaated Tallinnale. Avarate vaadete vahel on hoones paiknevatele kontoriruumidele leitud erinevaid lahendusi, alates valgusküllasest avatud büroost kuni mugava kabinetisüsteemini.

  Kaht hoonet seob ühtseks tervikuks sisehoov, mis mõjub kaasaegse klaasfassaadi kõrval soojalt ja koduselt ning tagab mõnusa ülemineku välisruumist siseruumi. Tööpäevadel tervitab sind avaras esindusfuajees vastuvõtuassistent, muul ajal tagab läbipääsu kaardisüsteem. Maja esimesel korrusel on atraktiivsed ja suurepärase nähtavusega äripinnad millel on ka oma sissepääs. Esimesele korrusel asub ka Ülemiste City HUB väikekontorite ala. Maja kõrgematele korrustele pääseb vastuvõtualast kahe liftiga, kaupade transpordiks on mõeldud eraldi lift, mis asub kohe sissepääsu juures.

  Puusepa B majale on väljastatud LEED Silver sertifikaat.

  8200
  ruutmeetri üüritavat pinda
  2
  torni
  10
  korrust
  10
  minutit südalinna

  Keskkond

  15 aastat tagasi targa äri linnaks loodud Ülemiste City on täna koduks üle 500 ettevõttele. Siin töötab, õpib ja elab kokku ligi 17 000 talendi, kelle panus majandusse on kasvanud võrdväärseks 3. linnaga Eestis.

  Teenused

  Kõik vajalik on siinsamas – spordisaalid, tervise- ja iluteenused, kohvikud, restoranid, meelelahutus ning samuti auhinnatuim kaubanduskeskus kogu Baltikumis

  Asukoht

  1 minut lennujaamast, 10 minutit südalinnast, 15 minutit sadamast. Siia on lihtne ja mugav tulla nii bussi, trammi, rongi kui jalgratta või autoga.

  Kogukond

  Kontserdid, spordivõistlused, näitused, tänavatoidu teisipäevad, seminarid, häkid, otse-ülekanded ja erinevad töötoad – meie elavas kogukonnas leidub midagi igaühele.

  Veel samas hoones

  Sarnased pinnad