Ülemiste City HR võrgustik: Kuidas diagnoosida töökeskkonda?

Oleme põnevil, sest tulemas on Ülemiste City HR võrgustiku vaimse tervise seminaride sari, mida korraldame koostöös valdkonna tipptegijatega Melivast*. 🙌

Vaimse tervise teemad on täna personalijuhtide laual aktuaalsed – me kõik soovime, et meie tiimiliikmed püksiksid terved, et inimeste olulised vajadused saaksid täidetud ja tagaksid kasvu ning et meeskonnad töötaksid kokku. Selle sarja seminaridel käsitleme vaimse tervise valdkonna põnevaid võtmeküsimusi süvitsi ning alustame psühhosotsiaalsetest ohuteguritest. Järgmistel kohtumistel räägime tööstressi ja läbipõlemise ennetamisest, õnnelikkusest ja heaolust sinu motivatsioonipaketis ja paljust muust.

👉Tule kolmapäeval, 24.05 kell 14.00-16.00 Ülemiste Tervisemaja terrassile Ülemiste City vaimse tervise sarja esimesele seminarile „Kuidas diagnoosida töökeskkonda?“, kus fookuses on psühhosotsiaalsed ohutegurid.

👉Registreerimine: https://forms.gle/11NEDZ93dBB9NB3a6

Seminaril jagame konkreetseid soovitusi, kuidas hinnata psühhosotsiaalseid ohutegureid töökeskkonnas ning otsime vastuseid muuhulgas järgmistele küsimustele:
🔸Mis on psühhosotsiaalsed ohutegurid?
🔸Kuidas neid märgata ja kaardistada töökeskkonnas?
🔸Kuidas psühhosotsiaalsetest ohuteguritest tingitud stressoreid leevendada?
🔸Milline on tööandja ja töötaja efektiivne koostöö riskide ennetamisel.

Oma kogemusi jagavad ja soovitusi annavad Meliva töö-ja organisatsioonipsühholoogid Pia Pedanik ja Riina Telling. Lisaks klientide nõustamisele Meliva vaimse tervise keskuses juhib Pia töö- ja organisatsioonipsühholoogia suunda ning Riina vaimse tervise koolitusvaldkonda. Mõlemad naised on Eesti Töö- ja Organisatsioonipsühholoogide Liidu (ETOP) asutajaliikmed.

* Kellele nimi Meliva veel uuena kõlab, siis loetud päevad tagasi liitusid Qvalitas ja Unimed ühise nime alla ning nüüdsest kannab ühendettevõte nime Meliva. Tegemist on emafirma Mehiläise rahvusvahelise brändi nimega, mis on kasutusel juba Rootsis ja Saksamaal: Eesti suurimad erakliinikud Qvalitas ja Unimed võtavad ühiseks nimeks Meliva – qvalitas https://qvalitas.ee/eesti-suurimad-erakliinikud-qvalitas-ja-unimed-votavad-uhiseks-nimeks-meliva/

Vaata lisaks

Kõik sündmused