Naisjuhtide Klubi Ülemiste Citys: Tööandja roll töötaja tervise juhtimises

Covid ja kodukontorites töötamine on jätnud suure jälje inimeste sotsiaalsesse ja vaimsesse tervisesse. Räägime, milline on Baltikumi suurima ärilinnaku arendaja ning ettevõtete juhtide roll ja vastutus inimeste tervise juhtimises ning toome ka mõned näited, mida ollakse Ülemiste Citys ellu kutsunud, et nii tööandjaid kui töötajaid toetada.

🎙️ ESINEJA

Ursel Velve, Ülemiste City
Ursel on omandanud EBSis ärijuhtimise bakalaureuse ja Liverpooli Ülikoolis rahvusvahelise turunduse magistrikraadi, ta on tippjuht, hobitriatleet ning täidab hetkel Mainor Ülemiste juhatuse esimehe kohustusi ja panustab Baltimaade suurima ärilinnaku kujundamisse innovatsioonijuhi rollis. Mainor Ülemiste juhtkonnas on Ursel toimetanud kokku juba 8 aastat, kuid eelnevalt on ta juhtinud Samsung Electronics Eesti piirkonda.

💳 HINNAKIRI
Liikmele 29 € + km
Mitteliikmele 59 € + km

Mis on Naisjuhtide Klubi?
Naisjuhtide Klubi on 2021. aastal alguse saanud igakuine kohtumiste sari, kus iga kord on fookuses erinev teema. Igal kohtumisel kuuleme inspireerivaid naisjuhtide kogemuslugusid, millele järgnevad vestlused/arutelud, kuhu on kaasatud kõik osalejad.

Vaata lisaks

Kõik sündmused