EUAS Lecture: Tom Everill – The man who radically changed Amazon

In English, see below.

KOHAD ON TÄITUNUD!
Loengu vastu on olnud huvi nii suur, et vabad kohad on juba täitunud. Täname huvi eest!

31. oktoobril toimub Ettevõtluskõrgkoolis Mainor järjekordne avalik loeng. Seekord on meil suur rõõm ja au võõrustada meest, kes on puhta agiilse juhtimismõtlemise elav kehastus – Tom Everill. Organisatsioonijuhtimise professor ja juhtimisguru Gervase Bushe on teda tituleerinud ka kui “the poster boy of a generative leader”. Tom Everill suutis panna oma organisatsiooni lahendama väljakutset, mille õnnestumine tundus utoopilisena. Lahendust ei olnud, oli vaid tema ja omanike teadmine, et vanamoodi edasi minna ei taheta. Selles protsessis sündis (lisaks lahendusele) unikaalne know-how, mida kasutab täna näiteks ka Amazon. Ei saa öelda, et see teekond lahenduseni oleks tippjuhile kerge olnud – isegi juhtkonna liikmed nõudsid, et tippjuht ütleks ette, mida ja kuidas täpselt teha tuleb.

Millist kogemust Tom Everill meiega jagab:

?kuidas tippjuhina hoida keerulist teemat ettevõtte sees piisavalt kaua lahti, et saaksid sündida suurepärased teed rajavad lahendused võimatuna näivatele väljakutsetele
?kuidas panna määramatus enda organisatsiooni heaks tööle, et sellest tekiks kaose või hirmu asemel radikaalne innovatsioon.

Tegemist ei ole kindlasti traditsioonilise „vaata ja kuula“ loenguga. Tom Everill räägib suurimatest väljakutsetest oma teekonnal, jagab kogemusi keeruliste ülesannete lahendamisel ning ootab kõiki osalejaid aktiivselt küsima.

Loengu ja esineja kohta leiad lisainfot siit: http://bit.ly/EEKTomEverill

Loeng toimub Ülemiste City´s, Ettevõtluskõrgkoolis Mainor (Suur-Sõjamäe 10a), ruumis 217 (II korrus).

Lisainfo: Organisatsiooni arengu juhtimise õppejõud Elar Killumets info@killumets.ee.

Loeng toimub inglise keeles.

______________________________

REGISTRATION IS CLOSED!
Registration has been closed because we have reached the maximum number of registrations for the event. Thank you for your interest!

We are proud to present our Public Lecture Special Guest Tom Everill – The man who radically changed Amazon’s understanding of the true potential of HRM.

In this seminar you will learn what skills leaders need to develop in order to strive in managing paradoxes and changing their organisations from either/or mindset towards achieving BOTH. You have the opportunity to learn form the best – from a man, who solved the most extreme paradox no one believed is possible to solve.

One of the main challenges (but also big opportunity) and skills of any leader in fast changing environment is managing paradoxes.
For example:

?How to increase profitability AND increase salaries?
?How to increase speed of operations AND increase quality?
?How to grow faster AND reduce stress level?
?How to standardize processes AND be flexible for customers?

Read more about what Tom has achieved here: http://bit.ly/TomEverillEUAS

The lecture will be held at Ülemiste City, Estonian Entrepreneurship University of Applied Sciences (Suur-Sõjamäe 10a), room 217 (II floor).

More information: Lecturer of Organisational Management Development Elar Killumets info@killumets.ee.

The lecture is conducted in English.

Vaata lisaks

Kõik sündmused