Medemis

Medemis Clinic on üks esimesi erinevate nahaprobleemide raviga tegelenud kliinik Eestis. Meie kogenud esteetilise meditsiini õed ning dermatoloogid tagavad igale kliendile personaalse lähenemise ja just temale sobiva ning vajaliku ravi. Punetus, rosaatsea, pigmendilaigud ning akne on vaid üksikud näited nahaprobleemidest, millest on võimalik võitu saada ja mille ravimisega kliiniku spetsialistid igapäevaselt kokku puutuvad. Pikaajaline kogemus ning vastav kvalifikatsioon tagavad kliendi jaoks kiire, riskivaba ning silmnähtava tulemuse. 

Medemise esteetilise meditsiini spetsialistid kasutavad protseduuride teostamisel tipptehnoloogilisi seadmeid, kõige uuemaid ja tõhusamaid tehnikaid ning kvaliteetseid preparaate. Medemis Clinic pakub naharavi protseduure erinevatele problemidele – IPL (valgusravi) ja laserravi protseduurid, keemilised koorimised, fotoepilatsioon, sünnimärkide uuring, papilloomide ja konnasilmade eemaldamine. 

Meie eesmärk on parandada inimeste naha tervist ja nende elukvaliteeti. Esimene samm on esteetilise meditsiini õe konsultatsioon, kus leiame üheskoos Sinu naha tervise jaoks parima lahenduse!

Medemis
Medemis
Medemis
Medemis
Medemis
Medemis

  Asukoht

  Ülemiste Tervisemaja, Valukoja 7

  Avatud

  E–R
  8–18
  L–P
  Suletud
  KodulehtBroneeri aeg

  Kaarti laaditakse …

  Vaata lisaks