SYNLAB | Ettevõttele personaalne kliendihaldur ja töötajatele valik ennetavaid tervisekontrolle -20%

Me kõik saame oma tervise eest hoolitseda liikudes rohkem, süües tervislikumalt ja kontrollides regulaarselt oma tervisenäitajaid. SYNLAB soovib olla siin toetavaks jõuks luues võimaluse investeerida oma tervisesse ja heaollu ennetava tervisekontrolli näol.

Pakume Ülemiste City ettevõtetele SYNLABi poolt personaalset kliendihaldurit, kes hoolitseb selle eest, et saaksid kogu protsessiga võimalikult lihtsalt ja mugavalt kursis olla ning vajadusel kiiresti täiendavat abi saada. Sinu SYNLABi kliendihaldur vastab kõikidele küsimustele ning aitab planeerida ja korraldada protsessi vastavalt ettevõtte vajadustele ja soovidele.

Märgi enda huvi personaalse kliendihalduri osas siin
Tutvu ka võimalusega korraldada ettevõttes tervisepäev

Lisaks on alates 21.septembrist kuni 31.oktoobrini 2023 Ülemiste City kogukonna liikmetel võimalus soetada ennetava tervisekontrolli pakette soodsamalt. Kasutades Minu SYNLAB iseteeninduskeskkonnas antud perioodil salasõna „ULEMISTETALENT“, rakendub valitud pakettidele soodustus -20%.

Terviseriski pakett
Mehe tervisekontroll
Tervisesportlase pakett

Leia SYNLABi proovivõtupunktide asukohad ning lahtiolekuajad
Tutvu pakettide juures kindlasti ka vereproovi andmise juhendiga

Pakkumine ei kehti kinkekaartidele.
Enamikel tervisekindlustuse pakkujatel kuulub ennetav tervisekontroll hüvitamisele. Uuri täpsemaid tingimusi oma tervisekindlustuse pakkujalt.

Veel pakkumisi

Kõik pakkumised