Digital Hub – pilet Eesti suurimale innovatsiooni- ja tehnoloogiakonverentsile 25% soodsamalt!

Pakkumise lõpp

9. novembril leiab aset Eesti suurim innovatsiooni- ja tehnoloogiakonverents Digital Hub. Nelja aastaga on sellest kasvanud 1000 osalejaga Eesti tehnoloogiavaldkonna tippsündmus, kus käsitletakse Eesti digiühiskonna võtmeteemasid. Sel aastal on fookuses äri, IT-lahenduste ja tehnoloogia kestlikkus. Samuti kuuleme tehisintellekti üha suurenevat mõju tehnoloogia ja ühiskonna arengule.

Digital Hub toob Tallinna esinema valdkonna tuntud visionäärid USA-st, Lääne-Euroopast ja Eestist. Konverentsi avab Euroopa tippotsustajate arutelu, kuidas tehisintellekt ja nõuded kestlikele lahendustele mõjutavad meie tehnoloogilist keskkonda ja äri. Päeva lõpetab Ukraina juurtega Howard Brodsky, kes lõi Ühendriikides 12 miljardi dollarilise aastakäibega kontserni järgides kogukondlikke ja kestlikke äripõhimõtteid. Nende vahele mahuvad ligi 60 praktikut ja eksperti. Konverentsi erinevatele sihtrühmadele on loodud viis diskussiooni lava: tippjuhtide klubi, IT-juhtide klubi, IT-gurude klubi, avaliku sektori klubi ja lahenduste lounge.

Ülemiste City kogukonnale pakume võimalust osaleda üritusel soodustingimustel. Kood TULEVIKULINN annab 25% soodustust tavapileti hinnast. Sooduskood kehtib kuni 27.10 või kuni kohti jätkub.

Tule saa osa selleaastasest te tehnoloogia ja innovatsiooni suursündmusest!

Täpsemat infot ürituse kohta leiab siit: pakkumised.telia.ee/digital-hub/

Veel pakkumisi

Kõik pakkumised