Lemmikloomaga Ülemiste Citys

Oleme lemmiklooma sõbralik linnak ja võtame su hästi käituva neljajalgse lemmiku avasüli vastu. Võta oma koer kaasa lõunale, mängi koertepargis, jaluta kõnnikoosoleku rajal või lõbusta kolleege kontoris.

Lemmikuga lõunale

Hästi käituva koeraga oled oodatud ka meie linnaku restoranidesse: AFTRWRK Pub, Valukoja 10;  Dylan Ülemiste, Lõõtsa 6;  Gala Sushi, Lõõtsa 4;  Fredo, Valukoja 8;  Freya Foodbar, Sepise 7;  MINbowl, Lõõtsa 1a;  NuFace, Sepise 8;  Nuudel, Suur-Sõjamäe 10a;  Restoran Mona, Valukoja 10.

Mänguväljak

2023 suvel rajasime Ülemiste Citysse koertepargi, mis asub Selveri kõrval, aadressil Sepapaja 2. Plats on avatud 24/7 ja selle kasutamine on tasuta. Enne väljaku kasutamist, tutvu väljaku reeglitega, mis asuvad värava küljes. Värav avaneb nuppu keerates.

Arvestan teistega

Koeraga linnakus ringi käies veendu, et kõik oleks alati turvaline nii sinu koerale kui ka nendele, kes koerte läheduses end mugavalt ei tunne. Liftides  ja teistes kitsastes ruumides hoia koer enda lähedal, kui lased pikema rihma otsa, siis veendu enne, kas see on sinu lifti naabri jaoks ok.

Korista oma lemmiku järel ja ära luba tal midagi lõhkuda või liigselt lärmata.

Kui töötad kasvukontoris või HUB’is, siis lase koer vabalt jooksma vaid siis, kui see kõigile sobib. Lärmakad neljajalgsed nendesse kohtadesse ei sobi.

 

 

 

Kaarti laaditakse …