Viimsepäeva katedraal | Bombossa Brothers x Dr. Mauer

Edward von Lõngus “Viimsepäeva katedraal” x Eripidu

Üks ja ainus pidu Viimsepäeva katedraalis!

Piiratud kogus pileteid saadaval Fientas: https://bit.ly/eripidu

Kutsume sind katedraali, kus misjonäride kombel levitame läbi muusika, kunsti ja valgusshow usku paremasse homsesse. Olenemata usust või uskumustest oleme kõik üks ja mille läbi oleme omavahel ühendatud. Ühinenud rahvaste kombel koguneme, et tunda vabadust oma kõige paremas marinaadis. See on rännak läbi kunstiajaloo, mille tunnusmuusika viib sind eriskummalisele seiklusele läbi multi-dimensionaalsete portaalide. Selle tulemusel võid leida endas külgi, mida pole varem avastanud, leida sõpru, keda pole varem näinud ja tunda rõõmu, mida pole varem kogenud.

See on viimane õhtu, kus on võimalik kogeda viimsepäeva katedraali, mis on pühendatud universaalsele religioonile, mis ühendab kõiki maid ja rahvaid hoolimata kultuurilisest taustast, nahavärvist ja jumalakuvandist. See on viimane õhtu kui on võimalik kogeda Eesti Banksy’t ehk Edward von Lõnguse meistriteoseid ja seda koostöös Bombossa Brothersi ja Dr. Maueri peensusteni lihvitud muusika valikuga, mille otsene eesmärk on teid lennutada tavapärasest kõrgemale, kaugemale, et tipp-tunniks väljuda maa stratosfäärist otse suunaga Pluutole.

“Viimasel ajal on populaarseks kujunenud Black Lives Matter liikumine, mis on keskendunud ühele ühiskonnagrupile, siis seekord on kaardid segatud ja fookus on All Lives Matteril ehk Your Live Matter, sest igaüks on eriline, iga üks on väärt rohkem kui tavapäraselt endale lahti suudetakse seletada. Me kõik oleme erilised, me kõik oleme vajalikud ja me kõik koguneme kokku viimaseks õhtuks, et tantsida ühiskond tervikuks. Muusika on lihtsalt sild, mis aitab sul kiiremini jõuda sihtkohta.” – Dr. Mauer

800-ruutmeetrisse katedraali on loodud Edward von Lõnguse võimas üle-elusuuruses tänapäevane remix Michelangelo “Viimsest kohtupäevast” ning tänavatelt fragmentidena tuntud Bernt Notke “Surmatantsust”. Lisaks tuuakse selleks õhtuks kohale leegiheitjad, mille taltsutamisega ei saa siiani Ghostbusters hakkama, visuaal- ja lasersõu, millega jäetakse Walt Disney pisaraid pühkima ja viiakse sinu meeled meeliülendavasse katarsisesse.

Kogu õhtu vastutavad muusika eest vennad ja sõbrad – Bombossa Brothers ja Dr. Mauer, kes astuvad selleks eriliseks sündmuseks esimest korda koos pulti. Soojendab lõunanaabrite klubi Teritoriya asutaja ja resident Barseghian.

23:00 – 00:30 BARSEGHIAN

00:30 – 02:00 BOMBOSSA BROTHERS

02:00 – 04:00 DR. MAUER

04:00 – 08:00 BOMBOSSA BROTHERS b2b DR.MAUER

___________________________________________________________________

Piiratud kogus pileteid saadaval Fientas: https://bit.ly/eripidu
ja kohapeal Sepapaja 10 (Ülemiste City) sissepääsul.
Ürituse vanusepiirang on 21+

Uksel on Delfi faktikontrolli asemel legendaarnse turvaülema Berghein facecontrol.

Soovitame tulla õigeaegselt, et nautida tõelist kunsti ja selle olemust kõige paremas marinaadis.

Toetaja: Ülemiste City

Vaata lisaks

Kõik sündmused