Technopolis Business Breakfast – “Esitluste koostamine”

Esitluste koostamise oskust läheb vaja meist praktiliselt kõigil. Sel korral keskendumegi avaliku esinemise ettevalmistamise olulistele aspektidele ja räägime sellest, millele tuleks esinemise ajal kindlasti tähelepanu pöörata.

Vaatame üle ka peamised töövõtted, mis aitavad PowerPointis parmini hakkama saada ja toome mõned põnevad näited, mis „ahha efekti“ loovad.

Aeg: Neljapäev, 4.5.2017 kell 9:00-11:00

Kava:
9.00 Registreerumine, kohv ja suupisted
9.30 Avasõnad
9.35 Esitluste koostamine ja esinemise ettevalmistamine: “PowerPointi nipid – Jaan Vaabel, IT koolitus
10.35 Vaba suhtlus

Koht: Lõõtsa 6, A või D sisseepääs, II korrus, uus seminariruum Minox!

Jaan Vaabel on Ülemiste Citys asuva koolitusfirma „IT Koolitus“ koolitaja. Jaani peamisteks koolitusvaldkondadeks on Microsoft Office põhiprogrammid (Excel, Word, PowerPoint, Outlook, Access ja OneNote), aga samuti vabavaralised kontoritarkvara lahendused (OpenOffice, LibreOffice) ning peamiste operatsioonisüsteemide (Windows, Linux, Mac) kasutajakursused. Lisaks viib Jaan läbi IT kasutajatoele suunatud klienditeenindusalaseid koolitusi ning jagab meelsasti kogemust, kuidas hästi esineda. Jaan on olnud vastutav mitmete koolitusprogrammide läbiviimise, koolitusmaterjalide ning õppejuhendite koostamise eest.

Technopolis Business Breakfast ürituste eesmärgiks on pakkuda Ülemiste City linnakus asuvate ettevõtete töötajatele võimalusi uute teadmiste saamiseks, kogemuste vahetamiseks ja omavaheliseks kohtumiseks. Technopolis Business Breakfast üritused toimuvad kõigis Technopolise linnakutes Soomes, Rootsis, Norras, Venemaal, Leedus ja Eestis.

Olete oodatud! Üritus toimub Zappi konverentsikeskuse uues seminariruumis Minox! Kohtade arv on piiratud.

Vaata lisaks

Kõik sündmused