Naabrite Neljapäev / Neighbours Night

496 korda on meilt küsitud, millal me Ülemiste linnakusse pubi teeme – tahaks peale tööpäeva kerge lõõgastava ampsu või rüüpe teha.

Nüüd saab!! Muudame üheks neljapäevaks meie võrratu Restoran JUUR ruumid loungelikumaks, pubilikumaks koos erimenüüga jookidele ja ampsudele.
DJ mängib meile muusikat, baaris on üllatus-baarmanid ja meie saame tuttavamaks oma naabritega ja kolleegidega ja nende sõpradega. Esimene jook on maja kulul!

Sinust sõltub kui tihti me taoliseid sündmuseid korraldama asume või kui ruttu me eraldi pubi püsti paneme. Hääeta meelelahutuse pool oma saabumisega Naabrite Neljapäevale :)

///

We’ve been asked 496 times when will we have a pub in Ülemiste City – it would be nice to relax after work with friends and a pint perhaps.

Now you can!! We’ll turn our wonderful restaurant JUUR into a loungey pub with special menu for drinks and snacks.
DJ plays nice music for us, the bar has surprise bartenders and we can become more familiar with our neighbors and colleagues and their friends. The first drink is on the house!

It depends on us all how often we’ll arrange such events or how soon we will have a separate pub up and running. Come and vote with your presence at the event :)

Vaata lisaks

Kõik sündmused