Viking Line Eesti Ööjooks – Ülemiste eri

Viking Line Eesti Ööjooks tähistab kümnendat korraldusaastat kõige erilisema sündmusega ja esimest korda Tallinnas, Ülemiste Citys. Osaleda on võimalik ka virtuaalselt, perioodil 29.08-16.10.20 (vt tingimusi allpool).

Kavas:
* Kell 20.10 SPORTLAND 5 km (jooksmine, käimine)
* Kell 20.00 ja 20.05 POWERADE 10 km (jooksmine, käimine)
* Kell 18.00 Cappy Lastejooksud (Ülemiste City park Keevise tn ääres)

Start ja finiš: Ülemiste Keskuse ees
Võistluskeskus: Ülemiste Keskus
Rada: 5 km pikkune trass Ülemiste Citys

TINGIMUSED JA LISAVÕIMALUSED:
• Kui korraldajast sõltumatult muutuvad reeglid ei võimalda sündmust soovitud kujul korraldada (või kaasneb korraldamisega suurem risk osaleja tervisele), toimub sündmus kõikidele osalejatele virtuaaljooksuna, vabalt valitud ajal ja kohas etteantud ajavahemiku jooksul (virtuaaljooksu läbimise ja tulemuse üleslaadimise võimalus on 29. augustist – 16. oktoobri südaööni)
• Ööjooksu saab virtuaaljooksuna läbida ka juhul kui sündmus toimub etteantud kujul ja määratud kuupäeval – 17. oktoobril Tallinnas, Ülemiste Citys.
• Kõikide Ööjooksu stardiprotokollis olevate ööjooksjate nime taha ilmub 29. augustist tulemuse üleslaadimise võimalus.
• Virtuaalselt osalemise korral langeb osalejal ära võimalus osaleda sündmusel 17. oktoobril – st virtuaaljooksu tulemuse üleslaadinud osalejale stardimaterjale võistluspäevaks ette ei valmistata.
• Virtuaaljooksu puhul väljastatakse osalejale medal, toetajate kinkekott, Viking Line kinkekaardid ja Nike dri fit jooksusärk (särgi soetusel). Cappy lastejooksude puhul väljastatakse nimekirja alusel diplom ja kinkekott.
• MEDALITE/SÄRKIDE VÄLJASTUS: Sündmuse tervikuna virtuaalselt korraldamisel toimub „Viking Line Eesti Ööjooks – Ülemiste eri“ medalite, särkide (soetamisel), kinkekaartide ja toetajate kinkekottide väljastus Tallinnas, Ülemiste keskuses 16.10-17.10.20.
• Sündmuse toimumisel etteantud kujul, kuid osaleja virtuaalsel osalemisel on väljastuseks samuti vaid eelmärgitud asukoht ja kuupäev. Medaleid, särke jms ei postitata!
• Medaleid, särke jms saab väljastada ka esindajale (lihtkirjas volitus, isikut tõendav dokument või selle koopia/foto).
• Virtuaaljooksu toimumisel kantakse kõik senised osalejad automaatselt virtuaaljooksu stardiprotokolli ja ümberregistreerimine ei ole vajalik.

Vaata lisaks

Kõik sündmused