Ülemiste Tervisemaja: Avamine, Seminarid & Tervisemess

Tervist!

Seda on meile sel aastal palju soovitud! :) Ja et me kõik ka tervete ja tugevatena püsiksime, on meil suur au Sind kutsuda Ülemiste Tervisemaja pidulikule avamisele, et tähistada meie tervisele pühendunud keskuse valmimist ning tutvustada unikaalset meditsiini tuleviku kujundamisele keskenduvat innovatsiooni-korrust.

? Kell 14:00 alustame tervisemessiga, kus messialal saab tutvuda erinevate meie maja terviseteenuste pakkujatega: Qvalitas Arstikeskus, Optikalabor, Health Founders, PERH verekeskus – Doonorid ja Sõbrad, Ülemiste Teraapiakliinik, Medemis Clinic, MediPunkt, Kesklinna Psühhiaatriakliinik, Meeletervis, Unimed Ühendatud Kliinikud, BENU Apteek, Nägemisuuringud, Babysport Tallinn.

? Kell 14:10 algab seminar olulistel ja praktilistel teemadel, mis aitavad meil sügisele tervete ja tugevatena vastu minna:
14:10-14:15 – Tervitussõnad, dr Kristel Amjärv (Ülemiste Tervisemaja)
14:15-14:45 – “Kuidas viirused kohanevad inimestega ning kuidas inimesed kohanevad viirustega?”
prof Andres Merits (Tartu Ülikool)
14:45-15:15 – “Immuunsüsteem – see meid kaitseb ning kuidas saame seda tugevamaks muuta?”
dr Meeli Glükmann (SYNLAB Eesti)
15:15-15:30 – „Kas piisab liikumisest 20 minutit päevas, et hoida ära viirustesse haigestumine?”
Monika Soop (MyFitness)
15:30-16:00 – „Meele ja keha kahekõne – mil moel on meie vaimne tervis seotud meie keha tervisega?” Aili Maar (Qvalitas Arstikeskus / Meeletervis)

? Kell 16:00 lõpetame päeva kõigi huvilistega Ülemiste Tervisemaja tuuriga, mille viib läbi meie maja juhataja dr Kristel Amjärv.

Tundub huvitav?
? Oled teretulnud! Anna lihtsalt oma osalemisest teada (hiljemalt 09.09): info@ulemistetervisemaja.ee
Kohtade arv on piiratud!

Vaata lisaks

Kõik sündmused