Ülemiste City Live: Tagasi tööle – juhtidele

Ülemiste City Live: Koos edasi! ?
Veebiseminar #7

Eriolukord on läbi ning aeg on turvaliselt tagasi tööle naasta! Sel korral keskendume teemadele, mis praeguses olukorras on kõige olulisemad ettevõtete juhtidele ja personalijuhtidele oma meeskondade juhtimisel.

✔️ Ühiskonnas on lühikese ajaga paljud kirjutatud ja kirjutamata reeglid pea peale keeratud. Kuidas saavad tööandjad oma tegevused taaskäivitada ilma töötajate ja klientide tervist ohtu seadmata?
✔️ Viirusega seoses on liikvel väga palju infot, spekulatsioone, müra ja desinformatsiooni. Mida me ikkagi hetkel sellest viirusest, selle levikust ning mõjust inimestele teame?
✔️ Viirus ja hirm viiruse ees on kaks erinevat asja. Hirmud üksikisiku, perekonna, töökollektiivi ja ühiskonna tasandil. Millest hirm tuleneb ning kuidas sellest vabaneda?

? Nendele küsimustele vastavad TÜ viroloogia professor Andres Merits, kliinilised psühholoogid Hannes Kuhlbach ja Aili Maar (Meeletervis), Maksu- ja Tolliameti sisekommunikatsiooni juht Agnes Suurmets-Ots ning Qvalitase peaarst Toomas Põld. Üritust modereerib Eesti Tervisemajanduse Koja asutaja ja juhatuse liige Erki Mölder.

Üritus on TASUTA, kuid vajalik on registreerimine: https://bit.ly/Tagasitööle

Vaata lisaks

Kõik sündmused