Ülemiste City inspiratsiooni pärastlõuna

Tule järjekordsele Ülemiste City sündmusele sarjast „Inspiratsiooni pärastlõuna”, mis toimub 03.04 kell 15:00 Eesti Rahvusvahelises majas!

• Kuidas kliendid Eesti Rahvusvahelist maja hindavad ning milliseid
teenuseid seal pakutakse?
• Mis uudist on välisvärbamises ja kuidas Ülemiste Citys eesti keelt
saab õppida?
• Kuidas välistöötajate värbamine ja töökeskkonda sulandumine
saab olla kõigile osapooltele edukas?
• Kelle käest nõu küsida ning millist tuge ettevõtetele pakutakse?
Nendele ja paljudele teistele küsimustele vastavad teemaga hästi kursis olevad esinejad. Registreeri sündmusele siin: https://forms.gle/JhSB6PfJCcAkucVVA
✔️ Teema avavad Siiri Sänn ja Michaela Snopkova Work in Estonia meeskonnast. Siiri (WiE ettevõtete kliendisuhete spetsialist) ja Michaela (Eesti Rahvusvahelise maja meeskonnaliige) annavad ülevaate Eesti Rahvusvahelise Maja teenustest ja kuidas ettevõtted need vastu on võtnud. Teada saab ka Work in Estonia teistest pakutavatest teenustest.
✔️ Integratsiooni Sihtasutuse vanemnõustaja Kätlin Kõverik selgitab, kuidas toetada välistöötajate sulandumist töökeskkonda ja ühiskonna ellu. Samuti räägib ta tööandjate nõustamisest, keeleõppe võimalustest ja Tallinna eesti keele majast.
✔️ Politsei- ja Piirivalveameti identiteedi ja staatuste büroo nõunik-ekspert Liis Valk annab ülevaate mida uut peaks teadma välismaalaste tööle värbamisel. Jutuks tuleb ka elamisloa, lühiajalise töötamise registreerimise ja pikaajalise viisa taotlemisest ning uuendamisest.

Osalustasu on 7€+km. Hinnas sisaldub suupistetega kohvipaus.
NB! Kohtade arv on piiratud!

Vaata lisaks

Kõik sündmused