Rat Race 2022

Rat Race heategevusjooks tuleb taas! 2022. aastal tähistame oma 20ndat sünnipäeva. Jooks toimub 30. augustil Ülemiste City’s.

Pane kokku 5 liikmeline meeskond ning tule saa osa meeleolukast heategevusjooksust! Rat Race 2022 osalemine on suurepärane võimalus teha üks vahva tiimiüritus, kolleegid taas kokku viia ja nende energiat ning motivatsiooni tõsta, samal ajal tehes head ja toetades meie laste vaimset tervist!

Kogu osaluseks makstud summa annetatakse MTÜ Laste ja Noorte Kriisiprogrammile. MTÜ Laste ja Noorte kriisiprogramm toetab vanema või lähedase kaotanud last või noort läbi tema leina ja trauma ning teil on võimalik anda oma panus selle organisatsiooni jätkusuutliku toimumise jaoks.

Päevakava:
11:00 tiimide kogunemine
12:00 jooksu avapauk
13:00 autasutamine

Miks tulla jooksma ja annetada just MTÜ Laste ja Noorte Kriisiprogrammi heaks? Täna on väga palju noori ja lapsi, kes on kaotanud oma lähedase pereliikme erinevatel põhjustel (enesetapp, raske haigus, õnnetus vms). MTÜ Laste ja Noorte kriisiprogramm korraldab lastele leinatoetuslaagreid, kus lapsed saavad nii vajalikku nõustamist kui osaleda toredates ettevõtmistes. Õigeaegne ja professionaalne sekkumine aitab lastel taastada usu tulevikku, saada paremini hakkama õpingutega, hoida ära käitumis-, tervise-ja sõltuvusprobleeme.

Rohkem infot: https://www.ratrace.ee

Vaata lisaks

Kõik sündmused