Kõrgkoolilt ettevõttele: Võimenda ettevõtte edukust

?26. novembril toimub juba kaheksas sündmus sarjast “Kõrgkoolilt ettevõttele“. Sel korral on teemasid koondavaks võtmesõnaks EDUKUS. Seda nii ettevõtte, kui töötaja vaatenurgast.

Kohtade arv on piiratud! Registreeru https://bit.ly/2WlvSC0! Töötuba toimub Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor ruumis 217 koos hommikukohvi ja suupistetega. Osalemine on tasuta.
///
Kelle positsioonilt ja kuidas ettevõtte edukust hinnata? Pikaajaline edukus on võimalik ainult tasakaalustatult – oluline on nii klientide, töötajate, juhtide, omanike kui ka avalikkuse rahulolu. Kindlasti näitab edukust käive ja kasum. Mõne jaoks on edukuse näitajaks arengu kiirus, teise jaoks stabiilsus ja kindlustunne.
Töötoa esimeses pooles leiame vastused küsimustele:
?Mis näitab ettevõtte edukust ja kuidas edu defineerida?
?Kuidas mõõta ettevõtte edu ja kas edukuse mõõtmine on eelduseks suuremale edule?
?Kuidas rakendada edukuse mõõtmisest saadud tulemusi ettevõtte suuremaks eduks?

Terve (healthy) organisatsiooni kontseptsioon põhineb eeldusel, et lisaks finantsnäitajatele on oluline pöörata tähelepanu töötajate heaolu hoidmisele ja edendamisele. Töötoa teises osas räägime positiivsest organisatsioonipsühholoogiast ja keskendume teguritele, mis toetavad nii töötajate eesmärkide saavutamist kui ka isiklikku arengut:
?Kas kujundades töökeskkonda vastavalt töötaja vajadustele, kasvab ka tema tööalane edukus?
?Kui meil juba on tööl olemas pingpongilaud, kiiged ja sohvad, mida me töökeskkonna heaks veel saame teha?
?Miks on positiivne organisatsioonipsühholoogia tänapäevases töökeskkonnas oluline?
?Kuidas saab töökeskkonna positiivseid tegureid mõõta?

Oma magistritöid esitlevad ja teemat avavad:
?Olga Uhabakin, EEK Mainor personalispetsialist, EEK magister (cum laude). Magistritöö juhendaja prof. Eneken Titov, AS Mainor juhatuse liige.
?Aire Vaigu, EEK Mainor teadus- ja õppekoordinaator, EEK magister (cum laude). Magistritöö juhendaja Piret Einpaul, EEK Mainor arenduskeskuse juht.

Sündmust modereerib PARE tegevjuht Kärt Kinnas.

Vaata lisaks

Kõik sündmused