Ettevõtluskonverents: Intuitsioon ja teaduspõhisus juhtimises

REGISTREERIMINE LÕPPENUD!

ENG BELOW

Osavõtt on eelregistreerimisega tasuta, kohtade arv on piiratud!

Ettevõtluskonverentsil otsitakse vastuseid küsimustele:
✔Kas tulemuslikud juhtimisotsused tulevad kogemustest, intuitsioonist, geenidest või annab paremaid tulemusi analüütiline ning andmepõhine lähenemine?
✔Väidetavalt on eksperdi staatuse omandamiseks vaja ligi 10-tuhande tunni pikkust kogemust. Kas seda suudab asendada suurandmeid, isikuomadusi ning psühholoogiat analüüsiv ja teaduspõhisel protsessil baseeruv otsuste tegemine?

Esinejad annavad ülevaate, kuidas vastab antud küsimustele viimane teaduskirjandus ning milliste valdkonda puudutavate uurimisküsimustega hetkel tegeletakse. Koos ettevõtteid esindavate juhtimispraktikutega arutletakse, millised lähenemised olenevalt olukorrast otsuste tegemisel toimivad.

?Peaesinejaks on Eugene Sadler-Smith, kes on organisatsioonikäitumise professor Surrey Ülikoolis (Suurbritannia) ning on maailma üks tunnustatumaid eksperte ja konsultante intuitsiooni puudutavatel juhtimisteemadel.

?Täpsem info ja registreerimine: https://conference.euas.eu/2019/.
?Registreerimistähtaeg: 5. mai 2019 .
?Konverents toimub: 9. mail Eesti Ettevõtluskõrgkoolis Mainor (Suur-Sõjamäe 10a, Tallinn) ning on inglise keeles.

//

Estonian Entrepreneurship University of Applied Sciences (EUAS) is pleased to announce that the 7th annual Entrepreneurship conference “Intuitive & Scientific Management & Decision-Making” will be held on the 9th of May 2019 at 10A Suur-Sõjamäe, Tallinn.

The conference seeks answers to the following questions:

✔Do effective management decisions come from experience, intuition, genes or from analytical data-driven approaches?
✔Supposedly, it takes nearly 10 thousand hours of practice and learning to gain expert knowledge and skills. Can such experience be replaced by scientific analysis of big data, personality traits, or psychology in decision making?

?Conference participation is free of charge (seats are limited). Coffee breaks and lunch are included.
?Register here: https://conference.euas.eu/2019/.
?Registration deadline is May 5, 2019.

Vaata lisaks

Kõik sündmused