Rakett69 Teadusstuudiod

Meelelahutus

Sinu teadusseiklused algavad siin!

Ülemiste Citys on avatud Rakett69 Teadusstuudiod, kuhu oodatakse klasse, ettevõtete meeskondi, sünnipäevalisi, peresid, sõpruskondi ja teisi kollektiive ning gruppe ägedalt aega veetma ja teadust avastama – just nagu armastatud telesaates Rakett69!

Rakett69 Teadusstuudiod eesmärgiks on inspireerida nii lapsi kui täiskasvanuid, kuna just viimased on need, kes on eeskujuks ning suunanäitajateks oma järeltulijatele. Teadus on põnev ning avastamist väärt! Rakett69 Teadusstuudiod on 100% suunatud käed-küljes tegutsemisele, ülesannete lahendamisele ja katsete tegemisele. Rakett69 Teadusstuudiod sobib peaaegu kõigile – lastele alates 7. eluaastast ning ülemist vanusepiiri ei ole. Endal tuleb kaasa võtta uudishimu ning avastamisrõõm.

Gruppidele toimuvad 1,5–2,5-tunnised sessioonid, mis viiakse juhendaja poolt läbi Rakett69 stiilis võistlusena. Igale vanuseastmele on koostatud vastavalt sobiv programm.

Rakett69 Teadusstuudiote partneriteks on Tartu Ülikool ja Tartu Ülikooli Teaduskool, Tallinna Tehnikaülikool ning Tallinna Ülikool. Lisaks on toetajaks Superangel investeerimisfond ning Eesti Teadusagentuur.

Rakett 69
Rakett 69

  Asukoht

  Ranniku maja, Valukoja 12

  Avatud

  E-R
  09:00-20:00
  L
  10:00-18:00
  Koduleht

  Kaarti laaditakse …

  Vaata lisaks