Tasemeõpe või mikrokraad Eesti Ettevõtluskõrgkoolis Mainor -10%

Eesti Ettevõtluskõrgkoolil Mainor on suurim erakõrgkool Eestis. Koolis õpib üle 1300 üliõpilase ja saab õppida nii rakenduskõrgharidusõppe kui ka magistriõppe tasemel. Õppetöö toimub eesti, inglise ja vene keeles.

Eesti Ettevõtluskõrgkoolil Mainor on Ülemiste City vaimse keskusena kõigile linnaku ettevõtetele põnev pakkumine: õppemaksusoodustus 10%!

Eesti Ettevõtluskõrgkoolis Mainor saab valida mitmete erinevate rakenduskõrgharidusõppe erialade vahel ärinduse ja halduse, informaatika ja infotehnoloogia, isikuteeninduse ning kunstide vallas. Pakkumaks praktilist ja koheselt rakendatavat haridust, tehakse tihedat koostööd nimekate ettevõtetega ja valitakse õppejõududeks oma ala eksperdid, kes läbi personaalse lähenemise jagavad oma igapäevatöös omandatud teadmisi ja kogemusi. Uuendatud kujul alustab Hotelli- ja restoraniettevõtluse eriala, mis on valminud koostöös Eesti Hotellide ja Restoranide Liiduga. Üha suuremat populaarsust on kogumas IT-ga seotud erialad nagu Tarkvaraarendus ja ettevõtlus, Veebitehnoloogiad ning Arvutimängude disain ja arendus. Lisaks on Graafilise disaini eriala oma valdkonnas järjest enam praktikute tunnustust pälvimas.

Tutvu rakenduskõrgharidusõppe erialadega SIIN.

Astu magistriõppesse ja kujunda endast homne juht! Eesti Ettevõtluskõrgkooli Mainor magistriõppes on võimalik omandada kõrgharidus Ülemiste City südames ühildades mugavalt oma töö- ja koolielu. Ettevõtte juhtimise eriala on üks Eesti kõige praktilisemaid ning tulevikku vaatava suunaga magistriõppe programme, kus saab spetsialiseeruda inimressursside- või finantside juhtimisele. Sessioonõpe võimaldab õppida efektiivselt oma kõigi kohustuste kõrvalt, käies koolis üle kolme nädala neljapäevast pühapäevani.

Kõrgkool pakub igakülgset tuge ja toetust, et tõsta õppuri juhtimiskvaliteeti oma tänases töökohas või tulevases ettevõttes, julgustada ellu viima uusi innovaatilisi ideid ning luua tugev sotsiaalne võrgustik, mille keskmes on Ülemiste linnaku ettevõtted ning juhid.

Tutvu magistriõppe erialadega SIIN.

Õpihimulise inimese elu lihtsustamiseks pakub Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor konkreetsele valdkonnale keskenduvaid mikrokraadiprogramme. Enamasti koosneb mikrokraad kolmest või enamast tasemeõppe õppeainest, mille edukat läbimist tõendab täiendusõppe tunnistus.

Loe mikrokraadidest lähemalt SIIN.

Veel pakkumisi

Kõik pakkumised