Uus ja valgusküllane büroo Ülemiste Citys
Lõõtsa tn 12
444.40 m2 6621.56 € (+km) 14.90 € /m2 2 korrus
    Suurus 444.40 m2
    Hind 6621.56 € (+km)14.90 € /m2
    Tüüp kontor
    Korrus 2
    Aadress Lõõtsa tn 12
    Valmimisaasta 2018

    Üürile anda valgusküllane ja suurepärase funktsionaalsusega büroopind Liwentaali hoone 2. korrusel (Lõõtsa 12). Pind sobib ettevõttele, kes hindab personaalseid lahendusi, mugavust ja esinduslikku töökeskkonda Baltimaade suurimas ärilinnakus.

    Miks valida just see büroo?
    * Personaalsed lahendused: Koostöös meiega valmib pinnale teie vajadustele vastav rätseplahendus, mis on brändipõhine ja täielikult teie nägu.
    * Paindlik planeering: Tänu tehases eelviimistletud moodulseintele saab kabinete ja vaheseinu vajadusel lisada või eemaldada väga kiiresti ja tolmuvabalt.
    * Oma köök ja puhkeala: Ruumidesse paigaldatakse teie vajadustele vastav köögimööbel koos vajaliku tehnikaga (külmik, mikrolaineahi, nõudepesumasin).
    * Maksimaalne valgusküllus: Avar ja hetkel avatud planeeringuga kontor kulgeb pikalt piki aknaäärt, pakkudes valgusküllast ja inspireerivat töökeskkonda.

    Hoone ja asukoha eelised:
    * Premium-keskkond: Kaasaegse kärjemustrilise fassaadiga Liwentaali majal on esinduslik kahe korruse kõrgune portaal. Majale on väljastatud kõrgeim rahvusvaheline LEED Platinum sertifikaat.
    * Mugavused liikujale: Spordisõpradele on igal korrusel rajatud ühised duširuumid ning hoonesse on tagatud 24/7 ligipääs. Maja keskel asub mugav liftihall ja lennundusteemaline trepikoda.
    * Tipptasemel logistika: Suurepärane bussi- ja rongiühendus ning mugav parkimine parkimismajades (külalistele parkimiskellaga kuni 2h tasuta). Trammiühendus kesklinnaga taastub juba augustis 2026.

    Lõplik üürihind sõltub üürniku siselahenduse soovidest, millele lisanduvad kõrvalkulud ja käibemaks.

    Võtke meiega ühendust ja loome koos töökeskkonna, mis kasvab koos teie ambitsioonidega!

    LIWENTAALI MAJA
    Lõõtsa 12 büroohoone on saanud nime Eesti juurtega aviaatori ning lennunduse edendaja Alexandre Liwentaali järgi, kes ajalooallikate kohaselt tegi esimese 80-meetrise õhulennu isevalmistatud purilennukiga 1894. aastal.

    13-korruseline Liwentaali maja valmis 2018. aastal. Lõõtsa 12 büroohoone välisfassaadi on kujundatud õhuliselt kärjemustrilisena, mis moodustab ümbritsevate hoonete fassaadilahendustega ühtse visuaalse terviku. Hoone peasissepääsu tähistab kahe korruse kõrguselt põhifassaadist eristuv portaal.

    Esimesel korrusel, mis asub samal tasapinnal ümbritseva maapinnaga, on eraldi sissepääsudega teeniduspinnad ja hubane istumisala. Maja korrustel asuvatesse bürooruumidesse pääseb maja keskel asuva liftihalli või lennundusteemal dekoreeritud trepikoja kaudu. Kõrgemad korrused pakuvad avaraid vaateid lennujaamale ja Ülemiste järvele.

    Hoone kaalutud energiatõhususklass on "C" ja on väljastatud LEED Platinum sertifikaat.

    Kontakt

    Võta ühendust!

     

    Kaarti laaditakse …