VR ja online meeskonnatöö lahendused

Kas meeskonnatööd saaks arendada ka silmast-silma kohtumata? Kui sündmuste korraldamine oleks lihtsam? Mis teha, kui pool tiimi töötab kodust või teisel pool maailma?

Kõike seda saab näiteks nii:
– planeeri teadlik meeskonnatöö juhtimine sündmuste DNAsse nii online kui offline kohtumisteks,
– kaardista ja kasuta ressursse tõhusalt,
– too VR, AR jt tehnilised lahendused mängu!

Pikemalt meeskonnatöö arendamisest ning VR ja online võimalustest EnterTraining OÜ ja Ülemiste City avatud online sündmusel kõigile, kel meeskondade juhtimine või toetamine oluline. Arutame võimalusi muutuva töökorralduse juures meeskonnatunnet suurendada, kriisiolukorras koostööga jätkata ning üritustele nii päris elus kui online’is uut väärtust lisada.

Ajakava:

13.00 Online sündmuste ettevalmistus
13.25 Osalejate kaasatus online sündmustel
13.50 Töövahendid
14.15 Q&A

EnterTraining OÜ esindab Catalyst Estonia brändi, mis pakub meeskonnatöö lahendusi rahvusvahelisest võrgustikust Catalyst Global. Lisaks toetame ettevõtteid kohtumiste planeerimisel, töötubade läbiviimisel ja sündmuste modereerimisel. Kõik selle nimel, et meeskonnad viiksid ellu oma maailma muutvaid visioone.

Üritus on eestikeelne ja osalejatele tasuta, kuid vajalik on registreerimine. Osalemissoovist anna märku kodulehe kaudu! Enne sündmust saadame registreerunutele välja osalemise lingi.

Vaata lisaks

Kõik sündmused