Ülemiste City Sourcer’s Summit

❓ Kui Sinu organisatsiooni värbamise geograafia ulatub Eestist väljapoole? Kui jah, siis see sündmus on mõeldud just sulle!

❗️Tööjõu vähesus IT- ja insenerialal on juba praegu ja süveneb veelgi. Uuringud kinnitavad, et aastaks 2030 jääb puudu ligi ⅔ töötajatest, mis tähendab, et värvata tuleb aina rohkem talente välismaalt, sest kohalikke talente nendel aladel napib. Värbamisagendid (sourcers) aitavad leida potentsiaalseid talente välisturult ning sellega muudavad värbamisprotsessi kiiremaks, lihtsamaks ja tõhusamaks.

📣 Work Estonia ning Ülemiste City toovad üheskoos Eestisse välismaiseid värbamisagente, kes juba täna aitavad meie linnaku ettevõtteid talentide (IT-spetsialistid, insenerid) leidmisel mitmetest Euroopa riikidest, Indiast, Brasiiliast ja mujalt maailmast.
🙋🏻‍♀️ Tule ka sina nendega tutvuma ja võib-olla tulevikus saavad nad sinu organisatsioonile toeks olla.
👉 Mida oodata? Kohtumise juhatab sisse Estel Pukk Eurorast, kes räägib, kuidas koostöö välismaiste värbamisagentidega käib ning miks see oluline on. Seejärel on teil võimalik värbamisagentidega network’ida ja soovi korral kontakte vahetada. Sündmus toimub inglise keeles.

REGISTREERI SIIN

Vaata lisaks

Kõik sündmused