Tervislik Ülemiste, terve talent

💛 „Ükski ettevõte ei saa olla terve ja õnnelik, kui tema inimesed ei ole terved ja õnnelikud,“ ütleb Mainor Ülemiste juhatuse esimees Ursel Velve.

Mida saab teha ettevõte, et toetada talendi vaimset, füüsilist ja sotsiaalset tervist?

Tule tutvu 21. septembril kell 11.00 peagi valmivas teises Tervisemajas (Sepapaja 12) Ülemiste City terviseteenustega, et pakkuda talentidele võimalikult mitmekülgset motivatsioonipaketti, mis toetaks igati nende heaolu.

Koostöös Ifiga tutvustame tööandjapoolset tervisekindlustust, mis on täienduseks riiklikule ravikindlustusele. Tööandjapoolne tervisekindlustus loob võimaluse pakkuda oma töötajatele lisaväärtust erisoodustusmaksuta. Tööandjal on võimalik panustada aastas iga töötaja tervise edendamiseks maksuvabalt kuni 400 €.

Mida see töötajale tähendab?

Töötaja, kelle tööandja on If Kindlustuse tervisekindlustusega liitunud, saab parema ligipääsu tasulistele raviteenustele, mis suure lisaplussina asuvad Ülemiste Citys ehk jalutades 5–10 minuti kaugusel töökohast. Ravile pääsemine toimub ilma pikkade järjekordadeta, seda ka töövälisel ajal ja vajadusel digikanalite kaudu (Digikliiniku abil). Oleme arvestanud talentide soovidega, et tagada kiire, kvaliteetne ja sobiva asukohaga teenus, kuid nüüdsest oleme teinud teenuse veelgi mugavamaks ehk oleme loonud töötaja jaoks nii-öelda arvevabaduse, mis tähendab, et tervishoiuteenuse osutajad arveldavad otse If Kindlustusega.

🗣 Lisaks kutsume koguma kasulikke tervisenippe, mida jagavad valdkonna tipptegijad (tutvu kavaga) ning loomulikult annavad teadmiste kogumiseks energiat tervislikud ja maitsvad suupisted ning tervisešotid. Meile tuleb külla ka MyFitness, kes hoolitseb selle eest me ei jääks ainult teooriapõhiseks ning tõstab tuju ja pulssi!

Kes on sellel aastal rattaga tööle sõitnud ja osa võtnud Bike2Work väljakutsest, siis ootame teid kindlasti, sest loosime välja auhinna ehk Ampleri elektriratta! 🚴‍

Kava ⬇️

  • 11.00–11.15 Marko Uibu, Tartu Ülikool – Ülemiste City tervisemudel
  • 11.15–11.25 Ülemiste City B2B platvormi lansseerimine
  • 11.25–11.40 Pia Pedanik, Meliva – Vaimse tervise hoidmine töökeskkonnas
  • 11.40–11.55 MyFitness – Füüsilise tervise heaolu, kehaanalüüs ja treeningvõimalused + virgutusvõimlemine
  • 11.55–12.10 Bike2Work auhinna loosimine
  • 12.10–12.25 Karin Kallikorm, Activate Health – Vii oma meeskond uuele tasemele!
  • 12.25–12.40 Jüri Laasik, Synlab – Ennetavad tervisekontrollid
  • 12.40–12.55 Reio Vilipuu, Reio Vilipuu Taastusravikliinik – Hõljudes mõtted fookusesse
  • 12.55–13.20 Kairit Luht, If Kindlustus – Tervisekindlustus – oluline osa motivatsioonipaketis & Ljudmila Pihel, Mainor AS – Kogemuslugu

Anname sündmusega heale tervisele uue hoo sisse ja liigume veelgi parema enesetundega otse sügishooaega! 🤩

Palun anna oma tulekust teada.

→ info@mainorulemiste.ee

 

 

Vaata lisaks

Kõik sündmused